2737
2739

بچه ها من دیشب حدودا ساعت ۳خوابیدم تا خوابم رفت دیدم روح از بدنم داره جدا میشه خودم واقعا داشتم احساسش میکردم ی لحضه انکار جسمم سبک میشد منم همش  بسم الله میگفتم دوباره روحم برمیگشت هرچی هم صدای شوهرم میزدم نمیشنید واقعا ترسیده بودم خودم جسمم میدیدم خیلی صلوات و بسم الله گفتم و التماس خدا میکردم ک بهم ی فرصت دیگه بده تا اینکه روحم برگشت ب جسمم وقتی بیدارشدم سردرد شدید داشتم تا حالا چندین بار اینجوری شدم کسی دلیلش میدونه؟

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

مدیتیشن میکنی؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا راست گفتی؟ منظور بدی ندارم البته

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2738

من همیشه اینطوری میشم توخواب متوجه میشم ک دارم میرم بالا انگار روحم داره میره بالا بیدارم ولی نمیتونم تکون بخورم صدایزنم کسی رو خیلی وحشتناکه انقد تلاش میکنم تا خودمو نگهمیدارم فک کنم اگ تلاشی نکنم واقعاروحم جدامیشه وقتایی ک ناراحتم میگم کاش اینطوری شم دیگه تلاش نکنم شایدبمیرم😁

شاید بختکه

چیزی که نیوفتاده روش میگه روحش جدا شده

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
2706