2733
2739

روز چهارشنبه یه لکه کمرنگ اومد فک کردم پری شدم این ماه کلومیفن خورده بودم نا امید شدم دیدم دیگه هیچی نیومد بیبی زدم مثبت شد دیشب رفتم دکتر سوزش الهتاب شدید ادرار دارم بهم دارویی نداد گفت مشکلی نیست انتی بیوتیک داد یه پماد دیشب پماد سطحی مالیدم الان دوباره با ترشحات یه لکه دیگه اومد😣😣

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام

عادیه عزیزم یکم استراحت کن

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از دوتا لکه اینجوری ترسیدی؟؟؟ من الان هفته ۷ هستم همش مثل پریودی خونریزی دارم پس من جی بگم اصلا نگر ...

ینی مثل پریودی خونریزی داری؟؟چطور پس باردار شدی؟؟میشه توضیح بدی 

من دوماهه تو اقدامم یبار پریودن عقب افتاد دفعه بعد ۴ روز جلو انداخت این ماهم دل درد های شدید و نیش زدن پهلو و یکمم درد سینه داشتم بعد امروز وقت پریم بود دیروز ازم لک اومد تو پد نمیومد ولی دسشویی میرفتم میومد تا شب که دیگه کلا کمرررنگ شد ولی از ساعت ۲ نصفه شب شدید و صبح خیلی شدید بود ینی از چیه؟؟

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
2706