2737
2734

خسته شدم یه پسر هفت ماهه دارم شش ماه رژیم سخت گرفتم که شیر خودمو بخوره ولی فایده نداشت از چهار ماهگی دیگه شیر نمیخورد راه میبردمش تو ماشین هر راهی بگید توی خواب بازم فایده نداشت دکتر اس امپرازول نوشت و باکلوفن و شیر نعوکیت .از شنبه گذشته خودم دیگه شیر ندادم در حالیکه رژیمم فقط شده بود مرغ و برنج بازم فایده نداشت الان نعوکیتم نمی خوره وزن کم کرده بیقراره بخدا پیر شدم هیچ غذایی بهش نمیسازه نه مرغ نه برنج از زندگی سیر شدم از بس دکتر رفتم خسته شدم کاش فایده داشت کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب الرژی شدید داره لابد شیر خودتو کلا قطع کن اینجوری نابود میشی که  ببر دکتر شاید یه شیر دیگه ...

شیر هایپوالرژیک دیگه ای هم هست؟از شنبه گذشته شیر نمی دم ولی همین طور داره وزن کم میکنه دیگه بریدم

کاش از اول شیر خشک میدادی من ک از ۲۰ روزگی دادم شیر خشک مخصوص بود حوصله رژیم اینا نداشتم دکترشم رک گفت شیرخشک بحث مالیش مطرح فقط

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2738
دیگه شیر نمیدم ولی شیر خشک هایپوالرژن هم بهش نمیسازه 

مدلای دیگه هم هست این بهش نساخته برو دکتر یه چیز دیگه بده 

اگه الان میترسی بری مطب زنگ بزن از منشی بپرس 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
کاش از اول شیر خشک میدادی من ک از ۲۰ روزگی دادم شیر خشک مخصوص بود حوصله رژیم اینا نداشتم دکترشم رک گ ...

پسر من شدت الرژیش زیاده پسر اولم هم همینطور بود تا یکی دو سالگی هیچ غذایی بهش نمیساخت ولی شیرخشک براش خوب بود ولی این شیرخشکم بهش نمیسازه

2706