2737
2734

فک کنم 10 بشه 3

یازده بشه 2

سوال پایه یازدهمه؟ 😩

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دهمه ممنونم❤️❤️❤️

دهمممممم

نزنی اینارو که گفتما

شاید اشتب باشه گلم😩

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2738
😂😂😂😂😂

عزیزم امیدوارم همیشه خنده رو لبات باشه 😚

ولی من جدی گفتم خدا لعنتشون کنه ی معلم ریاضی داشتیم خیلی بد بود یعتی حالم از هر چی رایاضیه بهم میخوره هبچ وقتم یاد نگرفتم

سلام استارتر خوبی؟

چندروز پیش میخواستم تو یکی از تاپیکام تگت کنم نشد

اگه دوست داشتی به تامیک تنها مسیرم یه سر بزن

اگه خوشت اومد بگو قسمتهای بعدی صدات کنم🌷

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706