2733
2739
آره عزیزم نمیدونم چراتادیدم حس کردم پسره ان شالله سالم باشه هرچی دوست داری باشه برامنم دعاکن

خخخخ عزیزم ممنونم فکر کردم از رو اندازه ای چیزی گفتی انشالله شما هم سالم و طبق مراد دلتون باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخ عزیزم ممنونم فکر کردم از رو اندازه ای چیزی گفتی انشالله شما هم سالم و طبق مراد دلتون باشه

من خودم ۲۱ هفتم گلم بااینکه جنسیت بهم گفته دکترهنوز توکتم نمیره بچم توسونوهم شبیه پسراست سونوان تی گفت پسرسونوآنوگفت دختر

2728
من خودم ۲۱ هفتم گلم بااینکه جنسیت بهم گفته دکترهنوز توکتم نمیره بچم توسونوهم شبیه پسراست سونوان تی گ ...

انشالله  که هرچی دوست دارید و به صلاحه همون برات اتفاق بیفته

خخخ فداش بشم جدی از رو چی میگید

من قبلا يه بارداري داشتم كه زايمان زودرس كردم وبچم نموند پسر بود شبيه ني ني شما بود ولي الان باردارم يه دخمله كوچولو دارم اونم باز شبيه اين عكس شماست ولي تا ديدمش ياد پسرم افتادم ان شالله صحيح سالم بياد تو بغلت جنسيت اصلا مهم نيست مهم اينه سالم باشه

من قبلا يه بارداري داشتم كه زايمان زودرس كردم وبچم نموند پسر بود شبيه ني ني شما بود ولي الان باردارم ...

اخی عزیزم بله واقعا فقط سالم باشه بخدا اینقدر مسئله میبینی که فقط سلامتیشونو میخای

2740
اخی عزیزم بله واقعا فقط سالم باشه بخدا اینقدر مسئله میبینی که فقط سلامتیشونو میخای

الان جوجه تو شكمت داره ميگه ميدونم كه تو منو هرجور وبا هر جنسيتي باشم دوست داري مامان وبرات دختر يا پسر بودنم مهم نيست چون تا آخر عمرم ميدونم تو قلبت واسه من ميزنه