2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقد ک از دستش ب فکر خودکشی بیوفتی 😑😑😑

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2740
شوهرم  هرچی من عاشق هیجانم و اون اروم

مدلشه 

مدلتون به هم نمیخوره   مقصر هیچکدومتون نیست 

تعادل برقرار کنید 

یکم اون کوتاه بیاد یکم شما 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

همینش قشنگه. حالا اگه ساکت بشینی راه به راه میخواد به وجدت بیاره و تو رو شیطون کنه 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

اخ نگو  که دلم پره😞 ارزو دارم یه روز بریم خرید یه چیزی بخوام نزنه تو ذوقم همش میگه براچیته ،همش اینو میخای اونو میخای،،،هرچ التماسش میکنم میگم بیادوتایی بچمون رو ببریم شهربازی میگه ولم کن حوصله داری😨

2706