2733
2739
واقعااا.یعنی افتادگی پلک نیست؟؟

نه بابا افتادگی پلک اینجوری نمیشه که

تا یسالگیش صبر کن انشالله باز میشه اگرم.نشد یه عمل خیلی راحتیه برا پسرم کلا 10 دیقه هم نشد میل زدن الانم نزدیک 5 سالشه هیچ مشکلی نداره

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
نه بابا افتادگی پلک اینجوری نمیشه که تا یسالگیش صبر کن انشالله باز میشه اگرم.نشد یه عمل خیلی راحتیه ...

همش میترسم افتادگی باشه ..دخترم هست ..خدا کنه مجرا اشکیش باشه

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیالت راحت باشه افتادگی نیست

تو رو خدا دعا کن واسه بچم ..خیلی سختی کشیدم تا خدا بهم دادش

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2728

عزیزم...

این خیلی طبیعیه..

اصلا مشکلی نداره.

فقط برای اینکه خیالت راحت بشه بعد۳ ماه اینا ببر متخصص ک از نظر دید مشکلی نداشته باشه.

وگرنه ظاهری مشکلی نداره...

بزرگ شد درست میشه

[QUOTE=126750391]عزیزم... این خیلی طبیعیه.. اصلا مشکلی نداره. فقط برای اینکه خیالت راحت بشه بعد۳ ماه اینا ببر 

یعنی خوب میشه؟؟ااخه گاهی جمعترش میکنه گاهیم کلا بازش میکنه مثل اونیکی چشمش...نمیدونم چرا اینجوریه... یعنی افتادگی پلک نیست؟؟

سلام عزیزم  یه چشمش هست؟اگر یه مواقعی هست که نه اشکالی نداره بچه منم اینطور بود تا یکسالگی  که بعضی مواقع متوجه میشدم ... چشم راست دخترم بود هروقت میدیدم گریم میگرفت مخصوصا موقعی که چهاردست پا میرفت بردمش دکتر توی شش ماهگی گفتن چشمش مشکلی نداره و رفع میشه و اگر بیست درصد درست نشد تو بزرگی عمل میکنن .... به من گفت ماساژ و روغن فایده نداره الان که دوسال و نیمه خودش خودبخود خوب شد اصلا نگران نباش ...... هرچی حرص بخوری اون بچه بیشتر اذیت میشه مخصوصا اگر شیر میدی .... بله چشم بچه منم همینطور بود... خداحفظش کنه ... 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
2738

اصلا ربطی به مجرای اشکی نداره ... افتادگی پلکه که بزرگتر بشه درست میشه ممکنه تا یکسالگی این حالت باشه ولی درست میشه ... دلیل خاصیم نداره 

چشم پسر منم همینطور کوچیک نشون میداد .بزرگتر شد خوب شد ..ان شالله دخترتون بزرگتر میشه درست میشه .باز برای رفع نگرانی با دکتر اطفال هم مشورت کن عزیز .بعد تموم شدن و خوابیدن و رفتن این ویروس...

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
سلام عزیزم  یه چشمش هست؟اگر یه مواقعی هست که نه اشکالی نداره بچه منم اینطور بود تا یکسالگی &nbs ...

دقیقااا منم هر بار چشماشو باز میکنه فقط گریه میکنم..دلم اتیش میگیره..  دعا کنید دختر منم خوب شه.وگرنه دیوونه میشم

چشم پسر منم همینطور کوچیک نشون میداد .بزرگتر شد خوب شد ..ان شالله دخترتون بزرگتر میشه درست میشه .باز ...

دکنر بردمش گفتن مشکلی نداره ..ولی دلم اروم نمیشه..هر بار نگاش میکنم داغون میشم

چشم پسر منم همینطور کوچیک نشون میداد .بزرگتر شد خوب شد ..ان شالله دخترتون بزرگتر میشه درست میشه .باز ...

چند ماهگی اینطور بود؟؟چقد طول کشید خوب شد؟؟

دقیقااا منم هر بار چشماشو باز میکنه فقط گریه میکنم..دلم اتیش میگیره..   دعا کنید دختر منم خوب ...

درکت میکنم .... انشالله خوب میشه فقط صبرکن بزرگتر بشه ممکن تا دو سالگی تقریبا اینطو باشه ولی خوب میشه مطمن باش

2706