2733
2734
عنوان

آمار مرگ کر وو نا

558 بازدید | 34 پست

خانما آمار مرگ و مبتلایان کرو نا داره اعلام میشه. ما ترسیدیم و حساس شدیم.که البته بجاست و این حساس شدن به نفع مونه تا مبتلا نشیم به امیدخدا.  اما فکرکنین اگه امار مرگ بر اثر سیگار و سکته قلبی و تصادف و آنفولانزا هرهفته اعلام میشد چه تعداد زیادی بود. تو همین سایت چندنفر آنفولانزا گرفتن تو دوره اوجش چندتا تاپیک میدیدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من چقد از انفولانزا ترسیدم

منم همینقدر از آنفولانزا ترسیدم ولی یکی هم دور وبرم ندیدم خداروشکر

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2728

انقدر وایتکس زدم گلوم میسوزه  

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2738

من امروز رفتم دکتر راجب کرونا میگف که اصلا خطرش اونقد نیس اینایی که مردن همش بخاطر ترس و استرس بوده امار فوتیارم میگن حتی یه نفرم که ناراحتی تنفسی داشته یا مریضی دیگه با کرونا یکی کردن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
من دوره انفولانزا هم تو خونه قرنطینه کردم خودم و بچه مو. بیرونم اگه میرفتم ماسک میزدم

اره منم ماسکای اون موقع مونده هنوز

امروز نگفتن چندتا مردن

راست نمیگن که 

2706