2733
2734
......................دوستانی که ناباروری داشتید و تپل هم بودید؛؛ کدومهاتون بعد از لاغری بچه دار شدید؟؟..................

من ١٢ سأله که مشکل ناباروری دارم،،، ٤ بار iui کردم و ٣ بار میکرو،،، اما بچه دار نشدم...

اما توی همه این مدت اضافه وزن داشتم،،،

اما الان یک سأله که رژیم دارم و حدود ١٥ کیلو کم کردم

********میخوام بدونم این حرفی که دکترا میگن "که اگه وزن کم کنی ، طبیعی باردار میشی ". برای کیا اتفاق افتاده؟؟؟********

من الان خیلی امیدوارم،، اگه کسی تجربه داره بیاد بگه من روحیه بگیرم..

البته اینجا هم یه لیست میزارم از کسایی که دارن لاغر میکنن تا نینی دار شن:
فعلا گروه ما اینه:

٢-فیریها...……………………….... 87 کیلو .......2سال منتظرم..............3+2 کیلو کم کردم

٣-رزگلی............…………………...٧٩ کیلو....... ١٢سأل منتظرم.......... ٠/٦+١٥ کیلو کم کردم

٤-صبا بانو .........……………….....64 کیلو..........11 ماه منتظرم.............. 3.700 کیلو کم کردم

٥-مریم(هانیه گلم)............................ ٧٨کیلو.....….١ سال منتظرم.………٤کیلو کم کردم (با لاغری مشکل pcoحل شد)

٦-Sadegh1381(ارزو)................….٨٧ کیلو ……١/٥ سأل منتظرم………٢ کیلو کم کردم

٧-mamani90.......……………..٨٢ کیلو.............١ ساله منتظرم………٦ کیلو کم کردم

٨-مریم…….……………………٦٣ کیلو………٢ سال منتظرم……….. از ١٦مرداد شروع کرده ام

٩-فهیمه(مامان امیر علی)…………٥٦ کیلو………………………………پلی کیستیک هستم،،، در حال اقدامم

١٠-نینی تپلی………..٧١ کیلو…………٢/٥سال منتظرم………٤کیلو کم کردم(یک کیستیک بزرگ رو با لاغری آب کردم و بعد از ٥/١٩،، iuiمیشم)

١١-أنجلای من ...........٦٦ کیلو................١ساله منتظرم………… ٥ کیلو کم کردم،(تنبلی تخمدان دارم)

١٢-حلما...............…١١٥ کیلو………٣/٥ ساله منتظرم………… از ٢٠ مرداد میرم طب سوزنی

١٣-محیا منتظر...........٨٥کیلو..............4 ساله منتظرم.................…٥کیلو کم کردم

١٤-فامیل دور………..٥٨/٥کیلو……… ٢ ماهه منتظرم…………...٢+١+١/٥ کیلو کم کردم

١٥-مینو،....….………٦٢کیلو………………………………… میخواهم وزنمو به ٥٥ برسونم

١٦-زرافشان ………٧٥کیلو…………………………………… میخواهم شروع کنم

١٧-ماه لی لی……..٧٩کیلو….……..٤ساله منتظرم…………...... شروع کردم

١٨-پرند……..……٧٠کیلو…………٧ساله منتظرم……………٤+٥/. کیلو کم کردم

١٩-نجمی….....……٧٩کیلو…..……٤ ساله منتظرم....................توی سه ماه ١٥ کیلو کم کردم

٢٠-مامی ناناز………٧٣ کیلو………… ٢ساله منتظرم………. ورزش و رژیم رو شروع کردم. وبأید ١٥ کیلو کم کنم،،

٢١-شادان…………٦٥ کیلو………………………………… ٢ کیلو کم کردم

٢٢- نرگس ………....……………………٣ ماه منتظرم….…… توی یک سال ١٢ کیلو اضافه کردم…

٢٣- شهنا……………٨٠ کیلو ……………٧ ماهه منتظرم……٢ کیلو زیاد کردم!! میخوام ٦٨ کیلو بشم،،،

٢٤-شیرین منتظر…….٩٠ کیلو ……………٦ ساله منتظرم……… ٢٠ کیلو اضافه دارم

٢٥-سروناز…………… 71 کیلو ......

٢٦- أریس،،،،،،،،،،،،،،،، ٦٩ کیلو ،،،،،،،،٫……………………… میخوام ٤ کیلو کم کنم

٢٧- راحله……………١٣٥کیلو……………… توی ٧ ماه ١٥کیلو کم کردم،،،

قربونتون ... منتظرم...

این لیست کسایی که توی گروه خودمون بودن و مامان شدن:( خدایا شکرت...)

١- کیت کت...٩٧ کیلو…… از ١٢٣کیلو رسیده به ٩٧، و باید زیر نظر دکتر تغذیه٧ کیلو دیگه کم کنه،،،

٢-نینی تپلی…..٧١ کیلو…٢/٥سال منتظرم……٤کیلو کم کردم(یک کیستیک بزرگ رو با لاغری آب کردم )

٣-کانی .....….٦٠کیلو……٧ ماهه منتظرم…… ٦ کیلو کم کردم(با لاغری کیستم درمان شد) .. دوباره باردار شده هورا،،،

.٤- پریای نازنازی…………٦٧ کیلو ………٢ ماهه منتظرم…… pco دارم٫،،، و ١١ کیلو توی سه سال کم کردم

٥- ندا*...........................................٨٨کیلو.............3سال منتظرم.............٢ +٤کیلو کم کردم..

٦-silva…………………………٩٠ کیلو………٢ ساله منتظرم… ٤ کیلو کم کردم…

٧-سمیه ...…………………….....٧١ کیلو........1/5سال منتظرم.…….....2/5+٣/٥کیلو کم کردم
بیا ره توشه برداریم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738