2733
2734

كجا تست دادين ؟ كدوم شهر ؟ هزينه اش چقدر شد ؟ چقدر طول كشيد تا جوابش بياد ؟ اينكه ميگن دو مرحله است جريانش چيه ؟ يعني مرحله اول چقدر وقته جوابش مياد 

پدر شوهرم ٣ روز تست داده و بيمارستان بستري اما شوهرم ميگه جوابش نيومده 

مامانم حالش خوب نيست ميخوام ببرمش تست 

😭😭😭

کدوم شهرین؟

الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خالم بدجور مریض بود

رفت بیمارستان همون لحظه تست گرفتن گفتن منفی بسلامت

دیگه نمیدونم چقدر اونجا معطل شده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

در صورت سرفه خشک و جدی همراه با تب و علائم فقط برید تست بدید

در غیر اینصورت دلیلی نداره و یا آلرژیه یا سرماخوردگی

تستشم فک کنم عکس از ریه ست

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

من شنیدم تا بدحال نباشه تست نمیگیرن

فقط عکس از قفسه سینه و آزمایش خون برا تعداد پلاکت و‌گلوبول سفید میگیرن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2740

بیمارستان تست میگیرن رایگان تست اول اگه مثبت شه قطعی نیست جواب تست دوم مهمه ک ممکن منفی باشه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

عزیزم اول باید از ریه عکس بگیرید و سطح اکسیژن خون سنجیده میشه اگر ریه مشکل داشت تست میگیرن در واقع وقتی وضع وخیم میشه جوابشم دو روز طول میکشه اما بیمارستانا خصوصی با گرفتن مبلغ کیت تست میگیرن قیمتش ۸۰۰ تومنه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
تست اولش چقدر طول ميكشه بياد ؟ 

دو تا سه روز 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2706