2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین اون روز یه مطلبی میخوندم نوشته بود بقیه شما رو 20 درصد زیباتر از اون چیزی که خودتون تو آینه میبینید میبینن. پس اولا زشت ترین نیستی. ثانیا به نظر منکه آدم زشت وجود نداره

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
2738
بخدا هیچ ایرادی ندارم شوهرم اینقد زنای دیگه رو نگا میکنه اینطوری شدم احساس میکنم کمبود داره

مهم نباشه بعضی ها کلا زیاد نگاه میکنن منظور خاصیم ندارن من متوجه شدم کسایی ک ظاهر زناشون خیلی خوبه بیشتر جویای زیبایین بیشترم ب اینو اون نگا میکنن

اگر جایی را که ایستاده اید نمی پسندید عوضش کنید؛شما درخت نیستید.

وقار وشخصیت واقعا که از زیبایی چهره واندام مهمتره.

گاهی طرف هر چی خوشکل باشه با رفتار سبک وزشت ونابجا هیچ کشش وجذابیتی نداره دلی یکی هم با اینکه نسبت به دیگران شاید زیبایی کمتری داشته باشه ولی بخاطر زیبایی در رفتارش جذب وعاشقش میشی.

من که به شخصه خیلی روم تاثیر داره.

بخدا هیچ ایرادی ندارم شوهرم اینقد زنای دیگه رو نگا میکنه اینطوری شدم احساس میکنم کمبود داره

مردا عادتشونه چشم چرونن ولشون کن

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
2706