2737
2739

سلام

اول بگم منو شوهرم هردو شاغلیم ولی پس انداز نداریم ..تا حالا هرچی داشتیم خوردیم و گشتیم و خرج کردیم..یه تیکه زمین داریم ولی پول نداریم بسازیم..از مستاجری خسته شدیم راهنمایی میخوام ازتون

بگید چجوری پس انداز کردین..چند درصد درامدتون؟؟

واینکه تو چه چیزایی صرفه جویی کردید؟؟مثلا از چیا زدین تا پول جمع بشه...مثلا امسال همه خواهرم هرکدوم حداقل یک تومن مانتو وشلوار و ..‌برای عید خریدن..منم پولشو دارم ها ولی میگم نخرم بنظرتون کار درستیه؟؟این صرفه جوییه الان؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهر گلم شما خداروشکر جفتتون شاغلید وام بگیر و درامد یکیتونو بذار واسه وان با این حقوق های اندک اندک جمع میشه و تا جمع کنی واسه ساخت خونه طول میکصه ولی وام بگیری راحت میسازی و با دیدن خونت عش2 میکنی خودت میفهمی کجاها صرفه جویی کنی 

2738

خرجای ضروری رو بکن از شکم و سلامتی نزن ولی اگه لباس درخور و سالم داری نیازی نیست بخری و یا مثلا رستوران رفتن رو کم کن خوراکیهای بی ارزش و گرون رو کم کن در کل باید تو همه چیز صرفه جویی کنی دیگه بسته به موقعیت

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
خواهر گلم شما خداروشکر جفتتون شاغلید وام بگیر و درامد یکیتونو بذار واسه وان با این حقوق های اندک اند ...

عزیزم همین الانم برا زمینمون کلی وام داریم و بله درسته حتما باید وام هم بگیریم..

2706