2737
2734
عنوان

مقدمات بارداری

405 بازدید | 23 پست

سلام خانم گلی ها 

میگم شماها که در حال اقدامید 

و شماهایی که الان مادر شدید

لطفا جواب بدید

چقد از مسائل شرعی رو رعایت میکنید

مثلا شبهای ماه قمری 

ممنوعیت اقدام در قمر در عقرب 

و ممنوعیت ساعتهای مختلف و روزهای مختلف

چقد مهمه

شماها که مامان شدید بگید چقدشو رعایت کردید

منکه شدید گرفتارش شدم

نمیدونم چه کاری درسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کار سختی نیست که.جدول روزای قمر در عقرب رو از اینترنت بگیر تو هرماه دو سه روز بیشتر نیست روز اول و وسط و اخر ماه قمری هم نباشه.نزدیکی برای بارداری هم اخرشب باشه بهتره.همین

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2728
نميشه درگيرش بشي عزيزم چون دكتر بهم گفته از اين تاريخ تا فلان تاريخ بايد يك شب درميون اقدام كني براي ...

خب من نیرم سراغش و میفهمم چه شبایی ممنوعه

هرچند اینماه اینکارو نکردم 

ولی همش فکرم درگیرشه میگم نکنه این شب ممنوع باشه 😢😢😢

یکسال تمام با این کارا نتونستم درست اقدام کنم و تخمکهام از دست رفتن

خب من نیرم سراغش و میفهمم چه شبایی ممنوعه هرچند اینماه اینکارو نکردم  ولی همش فکرم درگیرشه می ...

بخاطر همين ميگم ,منم تخمكام ضعيفه و دارو مصرف ميكنم اينقدر خرج كردم كه ديگه فكر هيچي نيستم

عزیزم کار سختی نیست که.جدول روزای قمر در عقرب رو از اینترنت بگیر تو هرماه دو سه روز بیشتر نیست روز ا ...

خب همین 3 مورد که گفتی الان نزدیک 1 ساله درگیرشم خیلی از ماهها نتونستم اقدام کنم 

چون این رورا افتاده همون روزای تخمک گذاریم

نمیدونم واقعا چقد عمل کردن یا نکردنش صحیحه 

شما نی نی داری ؟همشو رعایت کردی

2738
بخاطر همين ميگم ,منم تخمكام ضعيفه و دارو مصرف ميكنم اينقدر خرج كردم كه ديگه فكر هيچي نيستم

منم اینماه لیست روزای قمری و قمردر عقربو در نیاوردم 

ولی همش استرس دارم نکنه شباییکه اقدامم ممنوع باشه

امروزم زنگ زدم مرکز مشاوره واسه سوالات شرعی گفت باید رعایت کنی😢

خب همین 3 مورد که گفتی الان نزدیک 1 ساله درگیرشم خیلی از ماهها نتونستم اقدام کنم  چون این رورا ...

حالا مثلا تو روزای قمر در عقرب میگن بهتره که انجام نشه ولی اگه انجام دادی حداقل صدقه بده.من اینارو نمیدونستم و باردارشدم بعدش سقط شد ولی الان که میخوام اقدام کنم رعایتشون میکنم‌.این ماه میخوای اقدام کنی؟

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
منم اینماه لیست روزای قمری و قمردر عقربو در نیاوردم  ولی همش استرس دارم نکنه شباییکه اقدامم مم ...

توكل بخدا شما كارتو انجام بده و استرس به خودت راه نده چون استرس خودش عامل ناباروريه خدا بزرگه 

شما نی نی داری یا در حال اقدامی  یعنی هیچکدومو عمل نمیکنی؟

منم دنبال این چیزا بودم قبلا، اعصاب آدم خورد میشه فقط. ترجیح دادم بسپارم به خدا. من فقط از اولین روز اقدامم شروع کردم به خوندن هر شب سوره یاسین اونم هدیه میکنم به روح اموات. 

حالا مثلا تو روزای قمر در عقرب میگن بهتره که انجام نشه ولی اگه انجام دادی حداقل صدقه بده.من اینارو ن ...

آره اینماه میخوام اقدام کنم 

ولی متاسفانه مدام آب قطعه 

حتی غسل نمیتونیم بکنیم که بشه یک شب در میان اقزام کرد

شما چند وقته اقدامی

میگن خیلی قمر در عقرب موثره .ولی خیلی هام میگن کارتو بکن و فقط،صدقه بزار

آره اینماه میخوام اقدام کنم  ولی متاسفانه مدام آب قطعه  حتی غسل نمیتونیم بکنیم که بشه یک ...

من پارسال این موقع سقط کردم حالا این ماه میخوام اقدام کنم.از روز ۲۴ تا ۲۶ اسفند قمر در عقربه‌.روز تخمک گذاریت نیست؟