2733
2734

.خودم بلدرچین اما خیلی بدم مباد بدمزست بخاطر بچم درست میکنم ابشو بخوره

سلام.کاربرجدید نیستم. یه کاربد کردم نی نی یار ترکوندم.😀😁😀😁           اسم پروفایلم بخاطر اینه روزی که عضو شدم دندون عقلمو کشیدم خیلی درد داشت😵😵😵💉                ممنون از همگی☺☺☺  "(((((مردانه صفت گِرد جهان گردیدم////نامردم اگرمرد درعالم دیدم////یکرنگ تراز تخم ندیدم چیزی////ان هم که شکستم 2رنگش دیدم)))))                      #زود قضاوت نکنیم#        باردارنیستم..اما دعا کنید بشم...😘😘😘😘😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسر جان داره سوپ درست می‌کنه با سمبوسه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

هنو هیچیییی

احتمالا املت😁

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

احتمالا کوکو ی قارچ

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706