2733
2739
عنوان

شوهرتون واسه مانتو جلو باز اعتراض میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 89 پست

من می خرم همسرم میبره میده خیاط جلوش غزن میدوزه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل خیلی گیر میداد منم الکی میگفتم چشششم 

ولی کار خودمو میکردم 

حتی یه سال عید داشتیم میرفتیم مهمونی جلو خونه فامیل وقتی دقت کرد به مانتوم دوباره منو برگردوند به خونه که مانتومو عوض کنم 😂😂😂😂

ولی من از رو نرفتم الان دیگه عادت کرده 

😁

خدایا شکرت بخاطر بچه سالمم🌹🙏🏻❤️
2728

اصلا ب پوششم گیر نمیده خیلی دیگه اپدیته شلوار قد ۹۰هم میپوشم .کلا میگه ذات ادم درست باشه هر چی بپوشه جلب توجه نمیکنه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
چرا نیست آگه بگردی دکمه دارم  هست

بله هست یه مانتو فروشی سمت ما هست که خودش تولید می‌کنه همه مانتوهاش دکمه دارن.اصلا جلوباز نداره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

شوهر منم زیاد اهمیت نمیده خودم هم جلو باز میپوشم هم بسته هم کوتاه هم بلند هرجور ک دوست داشته باشم ولی شلوار کوتاه نمیپوشم چون دوست ندارم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738
عوضش قلمبه جلو معلومه خب گشاد ولی بسته بپوش 

دارم با کامنتاتون تحریک میشم لهنتیا🤣🤣🤣🤣

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

من گیر میده فقط برا مجالس میپوشم (خودمم دوس ندارم واسه دم‌دستی)

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
عوضش قلمبه جلو معلومه خب گشاد ولی بسته بپوش 

خب زیرش شومیز بلند یا زیر مانتویی میپوشه دیگه استاد 😐

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

عزیزم من چادری هستم خودشم چادرم قجریه جلوشو با بند چادرم میبندم ولی بازم شوهرم اجازه نمیده مانتو جلو باز      

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706