2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منو تو مسابقه لایک می کنین من جز شما مهربونا دوستی ندارم براتون صلوات می فرستم😘https://www.instagram.com/p/B8_RSDFhndY/?igshid=avqdazm9h3oj

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
چندوقت پیش تاپیک زدم گفتم اتاق دخترم یکی گفت مثلا میخای خودتو بافرهنگ نشون بدی و میگی اتاقشون🤐🤐

وااا کی بود حالا 

بامن نپر لپر میشی لب تر کنم پرپر میشی🥴🥴🥴😅😅😃
2728
پسره؟  بله خیلی قشنگه چقدر خوبه اتاقشو شلوغ نکردید بعضیا عکس میزارن جا نیست اصلا یه سوزن بند ...

اره پسره اره خیلی خوب شده مرسی عشقم❤❤💋

قشنگه... مبارکه..‌ولی میگم شاید کسی نداشته باشه دلش بسوزه برا بچه ش نتونه اینا رو اماده کنه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

خیلی زیباست انشالله به خیرو خوشی استفاده کنه زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه دانشگاه بره داماد بشه😊

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2740
قشنگه... مبارکه..‌ولی میگم شاید کسی نداشته باشه دلش بسوزه برا بچه ش نتونه اینا رو اماده کنه

شرمنده دیگه نمیدونستم مرسی.

منم اتاق پسرمو بزارم😀

عکس پروفایلم مال قبل عمل بینیمه؛برش نداشتم چون منو با این میشناسن و من و شوهرمم تار افتادیم شناسایی نمیشیم..هرکی با ما مشکل داره؛مشکل گشا،ابولفضل😄     یاشاسین تبریز😍    دانشجوی تربیت معلم هستم😙حوصله بحث ندارم،اگه تو داری ریپلای نکن لطفا
وااا کی بود حالا 

نمیدونم والا

کاربری با چندماه عضویت و تعداد پست کم

چندروزه تو فکرشم دوست دارم بدونم اینا به اتاق پس چی میکن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
خیلی زیباست انشالله به خیرو خوشی استفاده کنه زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه دانشگاه بره داماد بشه😊

مرسی عزیز دل 

وای حضرت عباسی بیخیال😖😖😖😖

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.