2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها خیلی اذیت می‌کنن تو خونه  گفتم بریم کیش  خودمم که تعطیلم اونجا امنه دیگه

نمیخوام بترسونمت اما این نقل قول یه کیش‌ونده بخون لطفا:

جزیره کیش حال و اوضاع خوبی نداره این روزها، کرونا مشاهده شده و حتی در چندین هتل چندین نفر از مسافرین قرنطینه شدند. اکثر مراکز تجمع مثل کنسرت و جّنگ های شبانه تعطیل شده. متاسفانه پرسنل هتل ها مستقیما در تماس با مسافران هستند و آثار بیماری رو میشه در پرسنل بخش های خدماتی گردشگری دید. اکثر پرسنل هم در خوابگاه‌های اشتراکی بالای ده نفر اقامت دارند و خطر جدی تهدیدشون میکنه. کیش یه جزیره وابسته هست و همه مواد خوراکی از طریق فرودگاه و بندرگاه کیش وارد میشه و بر هیچکس پوشیده نیست که تمام فرودگاههای کشور درگیر هستند. متاسفانه از خبر رسانی جلوگیری می‌کنند در صورتی که همه می‌دونند در صورت اپیدمی شدن در کیش فاجعه انسانی رخ خواهد داد.

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی
بچه ها خیلی اذیت می‌کنن تو خونه  گفتم بریم کیش  خودمم که تعطیلم اونجا امنه دیگه

متاسفانه خیلی ها مثل شما فکر میکنند و احتمالا دارن میرن یا قصد رفتن دارن به کیش و بندرعباس و.. به نظر میاد تو عید رکورد کرو نای ایران از قم به کیش و بندرعباس تغییر کنه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2738
نمیخوام بترسونمت اما این نقل قول یه کیش‌ونده بخون لطفا: جزیره کیش حال و اوضاع خوبی نداره این روز ...

وای 

پس چرا نمیگن 

من فکر کردم اونجا آمنه

اصلا هیچ حا نمیرم 

همون تو خونه بهتره

وای  پس چرا نمیگن  من فکر کردم اونجا آمنه اصلا هیچ حا نمیرم  همون تو خونه بهتره

آره توی این شرایط بهتره ریسک نکنیم و توی خونه‌هامون بمونیم

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی
ممنون بچه ها  هیچ جا نمیرم اصلا  پشیمون شدم  ارزش نداره

بخدا چند ماه تو خونه موندن چیزی نمیشه متاسفانه یه عده بی فکر که فقط به فکر خودشون و تفریحشون هستن دارن کرونا رو سرتاسر کشور ناجوانمردانه پخش میکنن و کشور بخاطره تفریح و بی مغزی یه عده داره فلج میشه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2706