2733
2739
عنوان

سوال بورس دارم بچه ها مبتدی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا بذارید لینک و منم میخوام

گذاشتم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
پس اول صف فروشش حتمیه؟ مرسی عزیزم

منظورتو نفهمیدم

اینکه فردا صف باشه رو میگی؟

,نه حتمی نیس

ممکنه اصن با صف فروش شروع شه اخر ساعت مثبت هم بشه هیچ چیز تو بورس حتمی نیست

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2728
الان وقت فروش فروی ومهان کلر قرن نیست؟

دارن رشد میکننن 

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2738
چی داری

اگه نیازی به اون پول نداره بهتره نگه داری

چقد ضرر کرده؟

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
میگم اول وقت پس فروشش حتمیه عزیزم

نه بستگی دارهبه حجم اون صف

ولی ب هر حال بهتر از اینه ک ته صف بمونید

مثل صف واقعیه دیگه وقتی شما زودتر سفارشتو میزاری و اول صفی اگه خریدار پیدا شه زودتر سهم شما فروش میره

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
چقد پیچیده🤔 شما چند میخرید یا چقد میخرید؟

کانال گذاشتم برو مطالبش بخون و ویس هاش

2706