2733
2734
عنوان

چجوری بگم واسه برگه ی سلامت(پرده بکارت) نمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5367 بازدید | 92 پست
خب برو روزه شك دار ميخاي بگيري؟ چند روز پيش تو همين سايت يه دختره هم همين پيامو گزاشته بود كه شوهر ...

واای دیدی اونو..احمق

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا برو مادره دلش اروم میگیره 

منم به زور مامان خودم رفتم خیال خودش و راحت کرد

خیلیم سر بلند به شوهرم گفت بردم دکتر که بدونی دخترم و سالم بهت تحویل دادم😊🌹

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱
2728

من با این که امروزیم ولی حتما میرم.

تو معلوم نیست با چه جور آدمی میخوای زندگی کنی اگه فردا زد زیرش و گفت دخترتون دختر نبود چی؟

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2738

یه سوال اینجا بوجود میاد که عقد بودین نباید باهم رابطه میداشتین؟

این معاینه ی بکارت واسه قبل عقد هست دیگه.من قبل عقد رفتم گواهی سلامت گرفتم بعد عقد کردیم

خیلی مسخرس ولی اگه واقعا سالمی و اونا ادمایی هستن ک میخوان مختو بخورن و اعصابتو خورد کنن برو بگیر ی دیقه تموم میشه میره

عقیده ش اینه باید برم و به همه ثابت کنم همه ینی خونواده ی نامزدم. ولی من نمیخام به کسی ثابت کنم به ا ...

تازه مامانه من به خواهرشوهرام پیغام داد ببرین هر جا که خودتون میخواین که فردا نگن اشنا بوده و پول دادن و فلان بعد اونا میگفتن نه نمیخواد مامانم گفت باید بریری رفتم با خواهر شوهرام یه برگه هم دادن دسته مادرم بعد مادرشوهرم تو دعوا حامله بودم گفت تو دختر نبودی حالا خوبه با خودشون رفتم خدا بیامرزه مادرمو میشناختتشون

2706