2733
2734

۱۲ سالم که بود داداشم تازه نامزد کرده بود یه مهمونی گرفتیم زنداداشمم دعوت کردیم با چندتا از فامیلامونو موقع پذیرایی بابام براش موز گذاشت گفت ممنون موز دوست ندارم منم همینطوری به شوخی گفتم اون دفم خورشت بادمجون نخوردی گفتی دوست ندارم بعد با صدای رسا یهو گفتم مث اینکه لیلا جون چیزای دراز دوس نداره..🤪😬

ینی همه اینطوری شدن😐😐😐😐

خـ❤داے ݥـهرباݩ برایــݥ ڪافیسݓ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بار شوهرم شیفت بود

بعدش بهش پیام دادم که امروز یه جوری شدی ها اصلا خیلی حوصله نداری 

سرش شلوغ بود بعد از نیم ساعت پیام داد چطوری 

منم یادم رفته بود که چی گفتم 

گفتم خوبم مرسي تو چطوری 

تا کلی وقت مسخره ام میکرد😂

خدایا شکرت 🙏🏻
۱۲ سالم که بود داداشم تازه نامزد کرده بود یه مهمونی گرفتیم زنداداشمم دعوت کردیم با چندتا از فامیلامو ...

ولی زنداداشت داش خودشو میگرفتا اخه کی موز دوس نداره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم اخ😵‍💫
2738

ی بار داشتیم سر خرید جهاز لیستشو چک میکردیم با شوهرم، کنارم رو تخت خوابیده بود. ی دفعه صدای پا شنیدم گفتم خودتو جمع کن بابامه حتما!! اونم هی ادای بد در اورد!!😑 در باز شد دیدم بابامه! ب جا اینکه برگرده بره اومد تو وایساد!!! هرچی ب شوهرم میگم نکن بابامه نمیفهمید😑😑😑😑 تا آخرش چشمش افتاد دید! پرید از جاش😑😑😑😑😑 من از خجالت مرررردم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706