2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اخه میگن دکتر صلاح نمیدونه یکی رو انتقال بده باز باید دارو استفاده کنی 😢

ان شاءالله خیلی زود طبیعی باردار بشی و نیاز به این کارا نباشه

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
اخه میگن دکتر صلاح نمیدونه یکی رو انتقال بده باز باید دارو استفاده کنی 😢

گلم چندتا تخمک داشتی؟مشکل اسپرمبوده یا تخمک؟مشکلت چیه؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
انشاالله واسم دعا کنید.. بعد از ۶ سال واقعا سخته

فقط و فقط استرس رو از خودت دور کن پارسال باردار بودم تو مطب خانمه کنار دستیم گفت چند ماه ای گفتم ۵ گفت من تازه آزمایشم مثبت شده اینقققققدر ذوق داشت گفت من چند سال بود باردار نمیشدم چند ماهه پیش از آی وی اف هم نتیجه نگرفتم .دیگه بیخیال شدم .گفت راست میگن بیخیال بشی استرست کم بشه باردار میشی من باور نمیکردم .تا چند روز پیش تست زدم درکمال ناباوری مثبت شد آزمایش دادم مثبت بود . پس توکل کن ب خدا 

2738
گلم چندتا تخمک داشتی؟مشکل اسپرمبوده یا تخمک؟مشکلت چیه؟

من ۷ تا تخمک داشتم که بعد ازعمل پانکچرگفتن۶ تاش لقاح دادن امروز رفتم واسه تعداد جنینا ک شوکه شدم....نه اسپرم شوهرم خوبه خودم ذخیره تخمدانم کمه....شما ای وی اف شدی تا حالا؟

من ۷ تا تخمک داشتم که بعد ازعمل پانکچرگفتن۶ تاش لقاح دادن امروز رفتم واسه تعداد جنینا ک شوکه شدم.... ...

من نه

قرار بعدازعید برم ایشالا مشکل همسرمه

خواهرم میکرو کرد از۱۶تا تخمک یه دونه جنین شدبخاطر مشکل همسرش میکرو کرد

اونموقع نگفتن چرا جنین تشکیل نشد ...روز انتقال گفتن همون یه دونه هم ذوب شده ومشکل ازتخمکه 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
اخی چقد ضد حال....واقعا درکش میکنم... منم میترسم همون ی دونم اینجوری بشه😥

توکلت بخدا باشه عزیزم

عزیزم من چندسال پیش پانکجر شدم 17 تا تخمک که 7تاش جنین شد و دوستم 1 تخمک داشت که خیلی ناراحت بود بعد من  2 بار انتقال دادم که هر دو بار منفی شد و دوستم با همون یدونه باردار شد و الان پسرش چند ماهشه عزیزم. فقط به خدا بسپار

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2706