2737
2739
عنوان

مادر شوهرم ب شوهرم گفته....

743 بازدید | 42 پست

سلام  دوستان 

دیروز شوهرم ب مادرش  زنگ زده احوال پرسی کرده   یهو ب شوهرم  گفته نمیخواد  بیایین  اینجا  زنت واسه ما با کلاس بازی در میاره با ما دست نمیده   زود زود   دستاشو میشوره  مگه ما مریضیم  ک اینجوری برخورد  میکنه   منم دیگه خونتون  نمیام  

حالا نمیدونم  چی جوابشو  بدم  چی بهش  بگم  بخاطر این حرفش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت قاعدتا باید ی جدابیع میداد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

بابا ما ی پیاده روی رفتیم، چون گفتم مریض شوهرم بدحال شده بردنش ،یکی از بچه هت گفت دیگه نمیاد! در صورتی که ما همه نکات بهداشتیو رعایت کردیم!

چقدر بهم برخورد

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

با این وضع  همش تو مسجده  با  بقیه رو بوسی  میکنه   دست میده منم  میترسم  فقط من نیستم  ک  بقیه رو   هم  مریض میکنه   شوهرمم هی میگه بیا بریم اونجا   میگم ی هفته دیگ  تحمل کن  نرو  میگه ن تو   دوس نداری من برم ب مادرم سر بزنم میگم  خب تنها برو  میگه ن  نمیدونم  چکار کنم

چه غلطا.بگو برو بمير .ببخشيدا مگه احمقن نميبينن مردم همه دارن ميميرن

منم مامان ميشم.هورااااااااا  خدايا شکرت  خداجون ممنونم  خداي مهربونم  ازت ميخوام ني ني مو صحيح وسالم بزاري تو بغلم.خداجون بعد از کلي انتظار دلمونو شاد کردي ازت ممنونم هزاران هزار بار ممنونم.فندوق کوچولوي  عزيزم منو بابايي بي صبرانه منتظرتيم.واسه سلامتي ني نيم وبراي  صحيح وسالم بدنيا اومدنش يه صلوات ميفرستين.اللهم صل علي محمد وال محمد.ممنونتونم  
الان شوهرم   افتاده بجونم  ک  تو  نمیخوای مادرم بیاد  یا من برم بهش & ...

اوه. پس مشکل اصلی شوهرته متاسفانه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706