2737
2739
عنوان

حیفه انقدر تایپ کردم..خانومای مو در قرآن بین.بیاین اینجا ببینم🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 56 پست

همین که مو رو بندازی توی آب شفا میده ؟😂😂😂 

جهل تا کی . قرآن خودش نجات دهنده و شفابخشه نه موی لای قران

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من اونشب مث اسکلا کل سوره بقره رو گشتم 😅😅😅😑😑😑😑

شوهرم اومده کنارم نشسته میگه باورکردی؟😑😑 یعنی مو از قرآنه😁😁

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا جالب اینجاست تمام آیات قرآن معجزست تنتون نمیلرزه😒

منم فکر کردم چیه تنم میلرزه بیعقل مسخره خوبه ادم یه چرتی شنید یذره فکر کنه از به عالم وعاقل در اون زمینه پرسوجو کنه بعد پخشش کنه

یا رب العالمین

یعنی این چیزارو میشنوم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
2731

ی عده دامن زن به خرافات(میدونین که دروغ بستن به خدا و اهل بیت چ مجازاتی داره؟اصلا میدونین اینا از کجا میان؟ کمترین حدسم صهیونیسته)

دارن میگن پیامبر و نمیدونم شهید سلیمانی میگن توی قرآن مو هست اونو به عنوان دوای کرونا بخورید😳😳😳

من اونشب مث اسکلا کل سوره بقره رو گشتم 😅😅😅😑😑😑😑 شوهرم اومده کنارم نشسته میگه باورکردی؟😑😑

من خیلی تو سایت دیدم تاپیک زدن ولی اصلا نرفتم بگردم چون میدونم مولای قران باشه عجیب نیست لای کتابهای دیگه هم هست توی غذاهم هست

یا رب العالمین
2740
من خیلی تو سایت دیدم تاپیک زدن ولی اصلا نرفتم بگردم چون میدونم مولای قران باشه عجیب نیست لای کتابهای ...

😉😉😉😉ایول😅😅

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
من خیلی تو سایت دیدم تاپیک زدن ولی اصلا نرفتم بگردم چون میدونم مولای قران باشه عجیب نیست لای کتابهای ...

حرفتو باید با طلا نوشت..حالا دوروز دیگه میان میگن واااای معجزه ستون فقراتم داره میلرزه مو تو برنجم پیدا کردم

😑😑😑😁😁

2706