2737
2734
فقط میگن که قسمت نیست همین

دقیقا سال 85 من تو همین وضعیت بودم اما به محض که بابام با پسر صحبت کرد راضی شد اصلا هم اجازه نمیداد پسره باهاش حرف بزنه اما اون رفت سر راهش قبلشم با داداشم صحبت کرد هر چند قسمت نشد و خودم نخواستم چون خاعن بود اما عید86 بابام اجازه داد بیان خواستگاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا سال 85 من تو همین وضعیت بودم اما به محض که بابام با پسر صحبت کرد راضی شد اصلا هم اجازه نمیداد ...

همه که مثل هم نیستن.اونا میگن اگه با ... ازدواج کنی بدبخت میشی.در هر صورتی که هیچ منطقی پشت این حرفا ندارن

2728
همه که مثل هم نیستن.اونا میگن اگه با ... ازدواج کنی بدبخت میشی.در هر صورتی که هیچ منطقی پشت این حرفا ...

خیلی روزهای پر عذاب و دلگیری هست کاملا درکت میکنم از خدا میخوام به خواسته دلت برسی برادرم

تازه بابای من یه ارتشیه فوق العاده خشک بود

مسئله خشک بودن نیست مسئله اینه که بعضیا منطق ندارن.آخه من میگم اجازه بدن ما بریم خواستگاری حرفامون رو بزنیم اونا تحقیق کنن اگه موردی باشه بگن آقا ما جوابمون منفیه.ولی اینا بدون هیچ منطق و دلیلی فقط،میگن نه نه نه

2740
هر جور شده حضوری یا خودت یا مادر یا پدرتون باهاشون صحبت کنن اصلا به دختره هم نگو اما هر جور شده با ه ...

آخه پدرم دوبار با فاصله دو سال به پدرش زنگ زد و گفت که نظرتون چی شد؟آخرش هم فقط میگن قسمت نمیشه.آخه منطقیه؟ حتی خود دختر گفت که منطقی نیست

نه 11سال کم نیست خیلی هم زیاده اما چرا پنهان شدی؟برو مرد و مردونه حرف بزن یا رومی روم یا زنگی زنگ نت ...

آخه خیلی تلاش کردم حتی جوری که خونوادش گفت دیگه بس کنید نذارید بین دو خونواده کدورتی پیش بیاد

😂😂چ ربطی داره من ی عاشق و بهش رسیدم هیچ ربطی نداره فقط عاشق واقعی موقعی میرسه ک اون دو نفر واقعا ب ...

منظور منم همین بود 👌👌

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من و یه نفر دیگه هم دیشب جدا شدیم...نه به خاطر دوست نداشتن...نه! عاشق هم هستیم هنوزم،ولی ایشون یه بیماری گرفتن مشکلاتی پیش اومد که از نظر عقلی مطمئن هستیم نمیشه...نمیخواستیم بیشتر طول بکشه و یهو شکست بخوریم...دردش عمیق تر بود...قول دادیم اگه یه نشونه از سمت خدا دیدیم که بهمون اطمینان میداد این بین همه چی درسته و میشه...به هم برگردیم،منتظر نشونش میمونم،هرچقدر کوچیک...الانم دلم براش خیلی تنگه..اونم که بیقرار🙃