2733
2739
عنوان

اسم جاریتون رو چی سیو کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6114 بازدید | 180 پست

منکه جاریم و خواهر شوهرمو خیلی خیلی دوستشون دارم 

چر اینقدر بد میگید

دختر خاله های شورمم عالی ان و خیلی رابطمون خوبه 

از خوبی دختر عمه هاشم که اصلا نگم براتون

البته همون اندازه که این دوتا رو دوست دارم از پدر و مادرشوهرم متنفرم ولی خب چندین ماهه با همشون قطع ارتباطم

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاي جان

واقعا کاری باهاشون نداشته باشی هم راهی دارن برای دخالت

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!
2731

زنداداش 😒

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
2738
چقدر دلت خونه خواهر همدردیم

نمیدونی چه بلاهایی سرم اوردن با حسادت باعث شدن زندگیم چندسال عقب بیفته بعد تو بارداریم دسیسه کردن که بچم بکشن و دعوای خونی راه انداختن و همه جاهم ابروم به ناحق بردن و تهمت ناموسی کثیف بهم زدن به ناحق توفامیل شوهرم دوتا هرزه تمام عیارن

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
منکه جاریم و خواهر شوهرمو خیلی خیلی دوستشون دارم  چر اینقدر بد میگید دختر خاله های شورمم عالی ...

اشتب میکنی خواهر هیچ کس مثل مادر شوهرت نمیشه

هر چقدر هم بدی کرده باشن

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

منم اسمشون،،،،، چرا اینقدر جاری تو بعضی از خانواده ها بولد،،،،،،،،، من خواهر شوهرام و کلا شوهر و برادر شوهرام اجازه دخالت ب خانوما شون تو اموری جز امور خانواده خودشون نمیدن مثلا جاری من حق نداره از من پیش خواهر شوهرام بد بگ 

2706