2737
2734
عنوان

ماجرای دیس های ویکتوریای من

446 بازدید | 30 پست

چند وقت پیش مادر شوهرم مهمونی داشت من براش سالاد درست کردم و سالادها رو تو ۳ تا دیس ویکتوریا تزیین کردم و بردم خونشون. دیگه دیسها رو بهم نداد. چون ی مقدار کم فراموشکاره گفتم احتمالا یادش رفته موقع خونه تکانی عید دیسها رو ببینه بهم میده.

چند شب پیش خونشون مهمونی بود دیدم رفته ۳ تا دیس دیگه مثل دیس های من خریده که ۶ تا بشن🙄🙄🙄

فهمیدم کلا یادش رفته اونا مال منن.

به شوهرم گفتم گفت بهش بگو

ولی چون اخلاقش میدونم مطمعنم میگه نه اینا مال خودته و آل و بل چون یادش نیس

منم گفتم تابستون که خونشون نیس میرم دیسهامو میارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا بگو بهش

اصلا 6تا دیس میخواد چیکار همون سه تا بسشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2728

وا،بگو تعارف داری؟بعدم یعنی آلزایمر داره مگه تا این حد فراموشی داره؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
والا بهش بگو دیس مال خودته.. وقتی میدونی اخلاقشون همون آخر شب دیس هاتو جدا میکردی میاوردی خونه🙃

اره باید همین کار رو میکردم

ولی اگر بهش بگم مطمعنم زیر بار نمی ره. ممکنه دیسها رو برگردونه ولی همش میگه اینا مال من بودن

اره باید همین کار رو میکردم ولی اگر بهش بگم مطمعنم زیر بار نمی ره. ممکنه دیسها رو برگردونه ولی همش ...

خب بگه...

همین امروز برو دیس ها رو بیار

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2738

هگر اینجوریه اصلا هیچکدومتون نگید.وقتی نیست بیارشون.بعدا انگار نه انگار

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

به نظر من به خواهر شوهرت بگو بهش بگه بگو خجالت میکشم بگم اونا هم مال سرویسمه الان از جور می افته و فلان میره مادرش حالی میکنه

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706