2737
2739
عنوان

فیلم خارجی بگین نگاه کنیم حوصلمون پوکید

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دلیبال(جنون عسل)👌👌

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

دد پول

گرگ وال استریت

جوکر

بریکینگ بد

پیکی بلایندرز

مرد ایرلندی

تلقین

فریندز

تد

بازگشته

See

شش زیر زمینی

داستان ازدواج

فارست گامپ

بازی تاج و تخت

جماعتی که آسمان را به گریه می اندازند از گریه گریزانند و جماعتی که دلیل بارانند به گریه مسلطما تنگ بودیم دریا بودیم که ماهی مون نمی مرد.            به بعضیام باس گفت قبل گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل نمایید

دیشب جومانجی مرحله بعد رو دیدم😁

مردکوچولوهم خوبه

۶ زیرزمینی هم دان کردم هنو ندیدم.میگن قشنگه

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2738
دیشب جومانجی مرحله بعد رو دیدم😁 مردکوچولوهم خوبه ۶ زیرزمینی هم دان کردم هنو ندیدم.میگن قشنگه

جومانجی یک رو دیرم .۲ رو ندیرم هنوز .

به زودی مادر میشم😊خدا اینو میخاد

این فیلما فیلمای خیلی قشنگ، عالی ووفیلمای برتر دنیا هستن که خودم دیدم و عاشقش نم اسم فارسی شون رو برات می نویسم راحت تر پیدا کنی :

دختر گمشده

جاده ی مالهالند

زیبایی آمریکایی 

باشگاه مشت زنی 

دفترچه ی خاطرات 

هفت 

ستاره گان بخت پریشان ما

گناه اصلی 

رستگاری در شاوشنگ 

کوکائین

ولنتاین غمگین 

سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

لالالند

و... 

جومانجی یک رو دیرم .۲ رو ندیرم هنوز .

یک منظورت اونی سال ۱۳۷۴ ساختن?😐آخه یک اونه که من ندیدم

دو رو دبدم و سه😁

فکنم یدونه دیگه هم میخوان بسازن.تهش جوری بود که انگار قسمت بعد داره

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
این فیلما فیلمای خیلی قشنگ، عالی ووفیلمای برتر دنیا هستن که خودم دیدم و عاشقش نم  اسم فارسی شون ...

میشه خارجیشونو بنویسی؟

به زودی مادر میشم😊خدا اینو میخاد
2706