2733
2734
الکل شده 20ت اینجا جعبش قد یه انگشته منم گفتم باج نمیدم خونه رو با سرکه ضد عفونی میکنم

سرکه تمیز نمی کنه با وایتکس  رقیق شده تمیز کن بعدم آدم سلامتی مهم تره از پوله پول وقتی ارزش داره که سلامتی باشه حتی اگر بخاطر سلامتی مجبور باشیم باج بدیم

سرکه تمیز نمی کنه با وایتکس  رقیق شده تمیز کن بعدم آدم سلامتی مهم تره از پوله پول وقتی ارزش دار ...

سرکه ضد عفونی کنندس 

من 2تا بچه کوچیک دارم نمیتونم وایتکس بزنم

در ضمن من پول خرج نمیکنم برای چال تر کردن جیب سودجوها

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرکه ضد عفونی کنندس  من 2تا بچه کوچیک دارم نمیتونم وایتکس بزنم در ضمن من پول خرج نمیکنم برای ...

وایتکس با آب قاطی کن رقیقش کن دیگه ضرر نداره برا خودت گفتم حتی یه دکتری گفت الکلم زیاد ویروس و از بین نمیبره  فقط وایتکس دیگه خود دانی عزیزم 

وایتکس با آب قاطی کن رقیقش کن دیگه ضرر نداره برا خودت گفتم حتی یه دکتری گفت الکلم زیاد ویروس و از بی ...

اخه من هربار انفولانزا هم بگیریم با شیشه پاک کن سرکه میزنم تو خونه و مدام اسپند دود میکنم و دستگیره هارو یکسره میشورم

خدارو شکر اثر داره

ممنون گلم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

من هم از محلول الکل استفاده میکنم وقتی بر میگرده و لباس هاش رو دم در یک محدوده تعیین کردم که نیاره رو فرش 

جالبه محل کار همسرم هم از تونل ضدعفونی استفاده می کنن و موقع ورود و هم موقع خروج خودشو کامل ضدعفونی می کنه اگر همه مراکز و ادارات از این استفاده کنن خیلی خوب میشه ... 

2738
اخه من هربار انفولانزا هم بگیریم با شیشه پاک کن سرکه میزنم تو خونه و مدام اسپند دود میکنم و دستگیره ...

من فقط یبار وایتکسو رقیق کردم بااب ضدعفونی کردم خونه رو  همش سرفه میکردم. ...دیگه اصصلا وایتکس استفاده نکردم .سرکه همش....

وایتکس ریه رو داغون میکنه بوش 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )