2737
2734
نه بابا. من خیلی اهل طلا ام. و هرچی پول گیرم میاد و میدم پای طلا. تجربه ثابت کرده. ارزون نمیشه.

افرین منم اینجورم حتی اگه500تومن هم داشته باشم 😊

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا  چی میخری  به منم یاد بده  من پول جمع میکنم زیاد میشه شوهرم طمع میکنه ازم می ...

بهشون نشون نده اویز ساعت بند انگشتی گوشواره خواهر به من گوش بده ببر بده طلا 

واقعا  چی میخری  به منم یاد بده  من پول جمع میکنم زیاد میشه شوهرم طمع میکنه ازم می ...

کجای بیام دنبالت یک راست بریم طلا فروشی 😊

بهشون نشون نده اویز ساعت بند انگشتی گوشواره خواهر به من گوش بده ببر بده طلا 

به خاطر کرونا نمیرم بیرون وگرنه همین امروز میخریدم 

به نظرت فدا بدم شوهرم بخره بیاره 

2738
به خاطر کرونا نمیرم بیرون وگرنه همین امروز میخریدم  به نظرت فدا بدم شوهرم بخره بیاره

عزیز دلم ماسک بزن با دستکش بخدا من امروز رفتم بیرون روحیم عوض شد بخر مبارک خودت بری بهتر سلیقه مردها فرق میکنه ولی همیشه بده طلا به ضرر ومنفعتش هم فکر نکن 

عزیز دلم ماسک بزن با دستکش بخدا من امروز رفتم بیرون روحیم عوض شد بخر مبارک خودت بری بهتر سلیقه مردها ...

ممنونم از راهنماییت 

آره خیلی دوس دارم برم اما 2تا بچه کوچیک دارم میترسم 

ولی میدم فردا برام یه چیزی بخره بیاره 

ممنونم از راهنماییت  آره خیلی دوس دارم برم اما 2تا بچه کوچیک دارم میترسم  ولی میدم فردا ...

کسی نیست بچه هارو بزاری بری اره فکر خوبی بده بخره خرید عکسشو بفرست برام به دل خوش استفاده کنی 

اسی جون من کلا عیدهام پول های که همسرم میده یک بار هم وام خانگی النگو گردنی دست بند کلا هرچی که پولم میرسه میخرم 

2706