2737
2739

اونایی ک تاپیکای قبلمو خونده بودن میدونن ک با نامزدم چ مشکلاتی داشتم و بعد یکسال رابطمونو زدیم بهم 

یه خواستگار برام اومده هم موقعیت مالی و اجتماعیش خوبه هم ظاهرش یعنی اصلا بهش نمیخوره ۳۷/۸ سالش باشه فوقش ۳۰ سالش میزنه

خودم ۱۹ سالمه

یه مقداری با هم حرف زدیم ولی خب فعلا در مرحله اشنایی و سوال پبچ کردنیم😁 بنظرتون سن معیار هست برای ازدواج ؟ وخیلی اهمیت داره؟

18 سال واقعا زیاده 

تا 8 سال خوبه

من فقط در تاپیک های شما متنی رو پست میکنم و به هیچ وجه پیام های ریپلای شده شما رو جواب نمیدم این دلیل بر دروغ یا بد بودن نظرم نیست دلیل بر اینه نمی خوام با یه سری نا اگاه بحث کنم و وقتم رو تلف کنم چون اونی که نمی خواد بفهمه هر کاری کنی روی نفهمیدن خودش پا فشاری می کنه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اشتباهه

این حرفم که دل باید جوون باشه واسه کشورهای سوئیس و کانادا و...ست اینجا از ۳۰ به بعد هممممه ی نمه افسردگی و دلمردگی رو دارن..

ریسکش خیییییییلی بالاست .

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
2738

اون کیه که میاد برای 18 سال از خودش کوچیکتر

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

خیلی زیاده ، احتمالش خیلی بالاست که با هم به مشکل بخورین

بهتره بری مشاوره اگه برات مقدوره

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
2706