2737
2739

چه سال بدی بود 98. چرا من فریب این مرتیکه کلاهبردارو خوردم که با زندگیم اینجوری بازی کنه؟ از بس دروغ گفت و نقش بازی کرد حرومزاده. خیلی غمگینم.😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال. زندگی قشنگیای زیادی داره  گلم.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2728
عقد بودید؟

دو سال زندگی کردم. خبر مرگش فقط واسه چاپیدن خانوادم و بالا بردن شانسش برای گرفتن ویزا با من ازدواج کرد. کاراش که ردیف شد و از چاپیدن ناامید شد گفت باید جدا بشیم و به نتیجه نمیرسیم. 

2738

منم درگیرم ،تازه کار به شورای حل اختلاف کشیده،نمیدونی چقدر فحش شنیدم از خودش و خانواده ش ،اون موقع که اذیت میکرد و تحمل میکردم فرشته بودم الان که دارم حقمو میگیرم ادم بدی هستم،حتی بهم گفته هرزه ،گفته میرم دادگاه میگم تو باکره ای ثابت کن کار من بود

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
عزیزم چرا میخای طلاق بگیری؟

دو سال زندگی کردم. خبر مرگش فقط واسه چاپیدن خانوادم و بالا بردن شانسش برای گرفتن ویزا با من ازدواج کرد. کاراش که ردیف شد و از چاپیدن ناامید شد گفت باید جدا بشیم و به نتیجه نمیرسیم.

چی شده😢😢😢

منم درگیرم ،تازه کار به شورای حل اختلاف کشیده،نمیدونی چقدر فحش شنیدم از خودش و خانواده ش ،اون موقع ک ...

بیشعور

چه ربطی به باکره داره؟!

شکستی وجود نداره یا برنده می شم یا درس می گیرم👻🔥
دو سال زندگی کردم. خبر مرگش فقط واسه چاپیدن خانوادم و بالا بردن شانسش برای گرفتن ویزا با من ازدواج ک ...

متنفرم از مردای آویزون و چشم به دست زن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2706