2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرسی خدا خیرت بده🌹

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2738

دیگه کلا بچه ها مدرسه نمیرن؟

اگه نمیرن چرا اطلاع رساتی دقیق نمیشه که از تلوزیون مهش میشه خیلیا خبر ندارن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
دیگه کلا بچه ها مدرسه نمیرن؟ اگه نمیرن چرا اطلاع رساتی دقیق نمیشه که از تلوزیون مهش میشه خیلیا خبر ...

همه خبر دارن اونقد زیرنویس میشه و تو اخبار میگن و تو فضای مجازی مبگن .دیگه چکار کنن

اعلام نمیکنن تعطیلی رو که ملت سفر نرن

آجی واسه یازدهم نداری؟ تجربی؟

اره اگر فهمیدی به منم بگو

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2706