2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین لطفا تو رابطه با همسرم یه مشکلی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 95 پست
میگم چه خبررر روزی بیس دفع😂اونم میگه خبری نیس...وقتی بهش زنگ میزنم میگم کجایی میگه کجامیخاستی باشم ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای بخدا خودمی زنگ میزنم میگم کجایی بعد میگه مغازه میگه اهان بعد یکم دوباره میگم کجایی میگم خوب کجا باید باشی مغازه ای 🤣 فرض کن ویدیو کال میدم میگم کجایی🤣😌🤣

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوش بحالت من کلا آدم کم حرفیم این کم حرفیم احساس میکنم داره زندگیمانو سرد میکنه

خوب از همه چی صحبت کن براش جوک بخون مطلب بخون 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2728
میگم چه خبررر روزی بیس دفع😂اونم میگه خبری نیس...وقتی بهش زنگ میزنم میگم کجایی میگه کجامیخاستی باشم ...

😂😂😂😂وای خدا چراانقد شبیه شوهرمه هیچوقت درست ج نمیده.زنگ میزنم میگم کجایی میگه رشت میگه تایلند میگه لس آنجلس میگم چیکا میکنی میگه حمالی برا زنو بچه😂😁

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

باهم سریال ببینید 

فیلم سینمایی ببینید

هر کی به اون یکی یه کتاب معرفی کنه برید بخونید بعد باهم تبادل اطلاعات کنید

باهم بازی کنید منچ مارپله اسم فامیل... شرط بندی هم کنید مثلا سر طرف شستن سر شام مهمون کردن.

البته شوهرتم باید پایه باشه.اونم نبود تو بیارش تو باغ😌

2738

من اونقد حرف میزنممم

دخترمم عین خودمه

الان دیگ اجازه نمیده من حرف بزنم همش خودش حرف میرنه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

شاید به خودت سخت میگیری و می‌ترسی اگه فلان حرف رو بزنی در موردت بد قضاوت کنه.

راحت حرف بزن فکر میکنی بقیه چی میگن؟ ۹۹ درصدشون چرت و پرت میگن.

چه میدونم،مامانم گازش خراب شده اکبر آقا اومد درستش کنه،دختر اشرف خانم عقد کرده،امروز یکی زنگ زد فوت کرد بعد قطع کرد😐

فکر نکن چیز مفیدی باید بگی.

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
چرا به فکر نیاز اقایونتون نیستین ؟؟

چون اونا تنها نیازی داشتن ما بودیم ک خدا بهشون داد دیگه تااخر حرف جرات نداره چیزی بخوان😶

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏
انقدر حرف داریم که شبا اون تا از بیخوابی هذیون نگه ول نمیکنیم مگه میشه حرف نداشت؟!

من شبا میخوابم تازه بعضی چیزا یادم میفته حرف میزنم مبگه اگه نمیخوابی پاشو بریم فیلم ببینم اومدی بخوابی یا حرف بزنی 

چون اونا تنها نیازی داشتن ما بودیم ک خدا بهشون داد دیگه تااخر حرف جرات نداره چیزی بخوان😶

وای خدا شما خانمها اگه این زبونو نداشتین حتما میگفتن لال هستین 😁😂😂😂😂

2706