2737
2734
عنوان

رازهای زنانگی و معشوقه بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 93828 بازدید | 3945 پست
💠ارتباط با خانواده همســر💠       نق زدن گله کردن از خانواده همسر را تمام کنید. هرگز ...

ممنون خاااانوووووم🥰🥰

خداروشکر رابطه م با پدر و مادرشوهرم خوبه...همیشه میگن مثل دختر هستی برامون تا عروس...چون واقعا سعی کردم مثل پدر و مادر خودم باشن...توی مناسبت ها براشون کادو میخرم...هیچ وقت دست خالی خونه شون نمیرم...موهای مادرشوهرمو رنگ میکنم😉و..و..و..البته شهر محل زندگیشون با ما یکی نیست...هر وقت میرم سعی میکنم توی آشپزی و ظرف شستن کمک شون کنم...وقتی هم خونه ما میان سعی میکنم بهشون خوش بگذره ...میبرمشون خرید،پارک،و کلی کارای دیگه ....

البته خودشون هم خیلی ماه و مهربونن...

خواهر شوهر ندارم ولی ۴ تا جاری دارم😜😜😜

با اونا هم نه خیلی قاطی میشم نه خیلی رسمی هستم سعی میکنم متعادل باشم🤗🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام مطهره جون .ممنون بابت مطالب خوبت.

راستش من مادرشوهر و پدر شوهرم پیرن وخیلی هم مهربون.از همون موقعی که من عروسشون شدم تو هیچ کاری از من دخالت نکردن.ولی من همیشه به هردوشون احترام گذاشتم و بابت هر کاری که واسم انجام دادن تشکر کردم.

همیشه هم واسم دعا میکنن.اینم بگم هر چی تو زندگیم دارم اول از خدا بعد از دعای خیر پدر و مادرم و پدر شوهرومادر شوهرم دارم.

🔻اخلاق و نماز🔻

✍ این نصیحت قرآن، همیشه یادمون باشه:

🕋 قُولُوا لِلنَّاسِ حُسْنًا وَ أَقِیمُوا الصَّلَاةَ. (سوره بقره، آیه۸۳)

💢 با مردم به نیکی سخن بگویید، و نماز را بپا دارید.

👈 یعنی آدمی که نماز میخونه، باید خوش_اخلاق باشه.😌😊

👈 اصلاً خاصیت نماز اینه که آدم رو خوش_اخلاق میکنه.👏

☜ 😠 اگه نماز میخونیم، ولی با مردم تندی می‌کنیم، و مردم از زبونمون در امان نیستند...

☜ 💔 اگه نماز میخونیم، و دل دیگران رو می‌شکنیم...

☜ 😡 اگه نماز میخونیم، و دیگران از اخلاقمون شکایت دارند...

⛔️ یه لحظه stop کنیم...

⚠️❗️باید به نمازمون شک کنیم...❗️⚠️

❌ اخلاق بد...

🚙 مثل لاستیک پنچر می‌مونه؛

♻️ تا عوضش نکنیم...

👈 راه به جایی نمی‌بریم❗️

و در معنویت هم پیشرفتی نمیکنیم..

2731

بچه ها منم به لطف خدارابطه خوبی باپدر ومادر همسرم دارم نزدیک15ساله ازدواج کردم هیچ وقت درزندگیمون دخالت نکردن حتی من 7سال ناباروری داشتم اما جزدعای خیر برامون حرفی نگفتن دلم شکسته باشه البته مدیریت خوب همسرم بین من ومادرش درشکل گیری این ارتباط خوب اثر مستقیمی داشته،فقط یه جاری دارم که متاسفانه مادر همسرم ازش راضی نیست

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

سلام دوستان عزیز

ی تاپیک هست برای آشنایی با شهدا هرکاری کردم نشد همه رو تگ کنم من جمله صهبا جان و گلعنبر و...   با عرض پوزش 

گفتم لینک بذارم برای همه

تشریف بیارین هر روز صبح با شهدا آغاز کنیم انشاءالله 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4651146/شهید-مستجاب-الدعوه-سید-مهدی-غزالی-زیارت-روزانه-شهدا-روز-هشتاد-و-نهم?page=1

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام بچه ها

خیلی خوشحال شدم که شنیدم رابطتون با خانواده همسرتون خوبه الحمدالله⁦❤️

بلاخره ما تو زندگی از یه جایی امتحان میشیم

یکی با همسرش

یکی با خانواده همسرش

یکی با بچه ش

یکی با...

اما مهم اینه که ما بتونیم سربلند باشیم

ما بتونیم تحمل کنیم

من سعی میکنم امروز ادامه جلسه ارتباط با خانواده همسررو بزارم

چون خیلی طولانیه چند قستمش کنم شاید

بحث بعدی رو ، روش فکر کنین که چی باشه

ضمنا اصلا نیستینا

داره انرژی م میوفته ها🧐

خخخ

شادی جونم خوشحالم دوباره میبینمت

ماریا جانم همین که هستی قوت قلبه

مهتاب جانم بیشتر بیا

نفیسه جانم شما هم همینطور

بچه ها منم به لطف خدارابطه خوبی باپدر ومادر همسرم دارم نزدیک15ساله ازدواج کردم هیچ وقت درزندگیمون دخ ...

چقدر قشنگ...

واقعا کساییه که تو بحرانا

جاهایی که عیب و ایرادی از عروسشون میبینن ( که البته من عیب و ایراد نمیدونم و عقیده دارم هرچی خدا خواسته باشه خیره و عیب نیست ) طعنه و تیکه نمیندازن و یا خودشونو بالاتر نمیدونن خیلی عزیزن

هم پیش خدا

هم پیش مردم

اجرشون خیلی بالاس

و کم هستن اینجور آدما

ان شاالله همیشه همینطور گرم و مهربون بمونین

2738
سلام دوستان عزیز ی تاپیک هست برای آشنایی با شهدا هرکاری کردم نشد همه رو تگ کنم من جمله صهبا جان و گ ...

ممنون عزیزم الهه جان لطف میکنن صدام میکنن،لطف کردی عزیزم❤

چقدر قشنگ... واقعا کساییه که تو بحرانا جاهایی که عیب و ایرادی از عروسشون میبینن ( که البته من عیب ...

فدات بشم مطهره جان❤باور کن خیییلی ناراحتم رابطه جاریم ومادر همسرم خوب نیست،بااینکه میدونم دراصل مشکل ازجاری وبرادر همسرم هست گاهی بامادر همسرم که صحبت میکنم خوبیهاشو میگم تا دلش گرم بشه به جاریم مثلا میگم مامان ببین چقدر دختر تروفرزی هست یا مهربونه،مادر شوهرم میگه سال به سال زنگ نمیزنه بهمون میگم مامان چیزی تودلش نیست اخلاقشه نمیتونه دوست داشتنشو بروز بده واز این حرفها

سلام دوستان عزیز ی تاپیک هست برای آشنایی با شهدا هرکاری کردم نشد همه رو تگ کنم من جمله صهبا جان و گ ...

ممنون از لطفت عزیزم عاقبت به خیر باشید

سلام بچه ها خیلی خوشحال شدم که شنیدم رابطتون با خانواده همسرتون خوبه الحمدالله⁦❤️ بلاخره ما تو زند ...

سلام مطهره جان ممنون بابت مطالب ارزشمندت

نعمتهای دوست داشتنی من به رحمت خدا رفتن ،رابطه خوبی داشتیم هنوزم تو اوج بیماری جای خالی مادرشوهرم اذیتم میکنه دلم برای لوس کردناش ،نذر کردناش خیلی تنگ شده😭😭😭😭😭

سلام مطهره جان ممنون بابت مطالب ارزشمندت نعمتهای دوست داشتنی من به رحمت خدا رفتن ،رابطه خوبی داشتیم ...

خدارحمتشون کنه اونها الان ازما زنده تر هستن وحتما بازم دعاتون میکنن،شما هم سعی کن یادشون کنی حتی به یک صلوات💖الهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم

خدارحمتشون کنه اونها الان ازما زنده تر هستن وحتما بازم دعاتون میکنن،شما هم سعی کن یادشون کنی حتی به ...

بله عزیزم همینطوره

خدارفتگانتون رو بیامرزه

کافیه فراموششون کنم فوری میان بخوابم برا گلایه😀

2706