2737
2734
عنوان

رازهای زنانگی و معشوقه بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 94109 بازدید | 3946 پست

⁦❇️⁩بسم الله الرحمن الرحیم⁦❇️⁩

🍃انگیزه و عمل🍃

یک زن فقط و فقط باید از خدای خودش انگیزه بگیره!

اگر بخواهیم از شوهر، از بچه ها انگیزه بگیریم با یک حرفشون از بین میریم، ولی انگیزه ای که از سمت خدا باشه از بین نمیره،اتفاقا قوی و جهت دار میشه.

برای مثال اگر ما بخواهیم فرزندمون رو جوری تربیت کنیم که دیگران از او تعریف کنن با یک ایرادی که دیگران میگیرن می میریم.اما یک نفر هست بخاطر خدا بچه دار میشه،بخاطر خدا فرزند رو نمی زنه، بخاطر خدا با فرزندش برخورد خوب میکنه، خود خدا انگیزه اش رو چند برابر میکنه و مراقب هست.

همچنین

کسی که رابطه اش رو با خدا خوب کنه خود خدا رابطه اش رو با بقیه خوب میکنه.

برای انگیزه داشتن نه مطالعه ای میخواد، نه انتظاری میخواد!!! برای انگیزه داشتن همین الان شروع کردن میخواد.

برای اینکه در کارها انگیزه ایجاد بشه اجل تعیین کنین.برای مثال من تا یک هفته وقت دارم این کتاب رو تموم کنم.من تا امشب وقت دارم خانه را تمیز کنم.من تو سال 95 قصد دارم بچه دار شم.

چهله نشینی در دین ما هم به همین علت است. اجلی رو تعیین میکنی که تو این زمان کاری رو انجام بدی یا ندی.

حتما برنامه ی علمی معنوی ورزشی تفریحی بچینید و براش اجل تعیین کنین.

کسی که برنامه ریزی نکنه برای روزها و ماه هاش همیشه پشیمونه از وقتی که از دست داده...

حسرت گذشته و ای کاش آینده....!

قیامت رو میگن یوم الحسره.به همین دلیله...این همه وقت داره از بین میره.

این چیزها انگیزه رو بالا میبره...

6 آیه اول سوره حدید-ذکر یا باسط-تسبیحات حضرت زهرا و عمل!

همین الان بلند شو!

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نقله که حاج قاسم سلیمانی می گفت:
در جنگ ۳۳ روزه لبنان و اسرائیل، آقا(رهبری) گفتن به بچه های حزب الله لبنان بگو دعای جوشن صغیر بخونن.

از رادیو و تلویزیون حزب الله و مناره های مساجد و حتی کلیسا های ضاحیه جنوب راه به راه این دعا هر روز پخش می شد و در نهایت حزب الله بر اسرائیل پیروز شد...

نمیفهم چرا داریم راحت از کلام رهبری میگذریم
حضرت آقا فرمودن دعای هفتم صحیفه سجادیه رو قرائت کنین 

؟!

🌷 حدیث 🌷

.

جوانے ڪہ وقت آزاد دارد
قطعا دچار گناه میشود...

بےڪارے براے جوان معصیت مےاورد.

#امام_صادق_علیه_السلام💚

🌷قرآن🌷

سوره مبارکه فاطر آیه 10
مَن كَانَ يُرِيدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا إِلَيْهِ يَصْعَدُ الْكَلِمُ الطَّيِّبُ وَالْعَمَلُ الصَّالِحُ يَرْفَعُهُ وَالَّذِينَ يَمْكُرُونَ السَّيِّئَاتِ لَهُمْ عَذَابٌ شَدِيدٌ وَمَكْرُ أُوْلَئِكَ هُوَ يَبُورُ
هر كس خواهان عزّت است، پس عزّت، همه از آن اوست (و به هر كه بخواهد مى دهد.) تنها سخن (و عقيده ى) پاك به سوى او بالا مى رود، و كار شايسته آن را بالا مى برد، و كسانى كه براى انجام بدى ها نقشه مى كشند، برايشان عذاب سختى است و نيرنگ آنان است كه تباه مى شود.

2742
⁦❇️⁩بسم الله الرحمن الرحیم⁦❇️⁩ 🍃انگیزه و عمل🍃 یک زن فقط و فقط باید از خدای خودش انگیزه ...

معنی یا باسط چیه آبجی ❤️ 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

متن دعای هفتم:

وَ كَانَ مِنْ دُعَائِهِ عَلَيْهِ السَّلَامُ إِذَا عَرَضَتْ لَهُ مُهِمَّةٌ أَوْ نَزَلَتْ بِهِ، مُلِمَّةٌ وَ عِنْدَ الْكَرْبِ :
يَا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَكَارِهِ، وَ يَا مَنْ يَفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدَائِدِ، وَ يَا مَنْ يُلْتَمَسُ مِنْهُ الْمَخْرَجُ إِلَى رَوْحِ الْفَرَجِ. ذَلَّتْ لِقُدْرَتِكَ الصِّعَابُ، وَ تَسَبَّبَتْ بِلُطْفِكَ الْأَسْبَابُ، وَ جَرَى بِقُدرَتِكَ الْقَضَاءُ، وَ مَضَتْ عَلَى إِرَادَتِكَ الْأَشْيَاءُ. فَهِيَ بِمَشِيَّتِكَ دُونَ قَوْلِكَ مُؤْتَمِرَةٌ، وَ بِإِرَادَتِكَ دُونَ نَهْيِكَ مُنْزَجِرَةٌ. أَنْتَ الْمَدْعُوُّ لِلْمُهِمَّاتِ، وَ أَنْتَ الْمَفْزَعُ فِي الْمُلِمَّاتِ، لَا يَنْدَفِعُ مِنْهَا إِلَّا مَا دَفَعْتَ، وَ لَا يَنْكَشِفُ مِنْهَا إِلَّا مَا كَشَفْتَ وَ قَدْ نَزَلَ بِي يَا رَبِّ مَا قَدْ تَكَأَّدَنِي ثِقْلُهُ، وَ أَلَمَّ بِي مَا قَدْ بَهَظَنِي حَمْلُهُ. وَ بِقُدْرَتِكَ أَوْرَدْتَهُ عَلَيَّ وَ بِسُلْطَانِكَ وَجَّهْتَهُ إِلَيَّ. فَلَا مُصْدِرَ لِمَا أَوْرَدْتَ، وَ لَا صَارِفَ لِمَا وَجَّهْتَ، وَ لَا فَاتِحَ لِمَا أَغْلَقْتَ، وَ لَا مُغْلِقَ لِمَا فَتَحْتَ، وَ لَا مُيَسِّرَ لِمَا عَسَّرْتَ، وَ لَا نَاصِرَ لِمَنْ خَذَلْتَ. فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ افْتَحْ لِي يَا رَبِّ بَابَ الْفَرَجِ بِطَوْلِكَ، وَ اكْسِرْ عَنِّي سُلْطَانَ الْهَمِّ بِحَوْلِكَ، وَ أَنِلْنِي حُسْنَ النَّظَرِ فِيمَا شَكَوْتُ، وَ أَذِقْنِي حَلَاوَةَ الصُّنْعِ فِيمَا سَأَلْتُ، وَ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ رَحْمَةً وَ فَرَجاً هَنِيئاً، وَ اجْعَلْ لِي مِنْ عِنْدِكَ مَخْرَجاً وَحِيّاً. وَ لَا تَشْغَلْنِي بِالِاهْتِمَامِ عَنْ تَعَاهُدِ فُرُوضِكَ، وَ اسْتِعْمَالِ سُنَّتِكَ. فَقَدْ ضِقْتُ لِمَا نَزَلَ بِي يَا رَبِّ ذَرْعاً، وَ امْتَلَأْتُ بِحَمْلِ مَا حَدَثَ عَلَيَّ هَمّاً، وَ أَنْتَ الْقَادِرُ عَلَى كَشْفِ مَا مُنِيتُ بِهِ، وَ دَفْعِ مَا وَقَعْتُ فِيهِ، فَافْعَلْ بِي ذَلِكَ وَ إِنْ لَمْ أَسْتَوْجِبْهُ مِنْكَ، يَا ذَا الْعَرْشِ الْعَظِيمِ.

ترجمه دعای هفتم:

نيايش آن حضرت در كارهاي مهم
اي آنكه گرهِ كارهاي فرو بسته به سر انگشت تو گشوده مي‌شود، و اي آن كه سختيِ دشواري‌ها با تو آسان مي‌گردد، و اي آن كه راه گريز به سوي رهايي و آسودگي را از تو بايد خواست.
سختي‌ها به قدرت تو به نرمي گرايند و به لطف تو اسباب كارها فراهم آيند. فرمانِ الاهي به نيروي تو به انجام رسد، و چيزها، به اراده‌ي تو موجود شوند،
و خواستِ تو را، بي آن كه بگويي، فرمان برند، و از آنچه خواستِ تو نيست، بي آن كه بگويي، رو بگردانند.
تويي آن كه در كارهاي مهم بخوانندش، و در ناگواري‌ها بدو پناه برند. هيچ بلايي از ما برنگردد مگر تو آن بلا را بگرداني، و هيچ اندوهي بر طرف نشود مگر تو آن را از دل براني.
اي پروردگار من، اينك بلايي بر سرم فرود آمده كه سنگيني‌اش مرا به زانو درآورده است، و به دردي گرفتار آمده‌ام كه با آن مدارا نتوانم كرد.
اين همه را تو به نيروي خويش بر من وارد آورده‌اي و به سوي من روان كرده‌اي.
آنچه تو بر من وارد آورده‌اي، هيچ كس باز نَبَرد، و آنچه تو به سوي من روان كرده‌اي، هيچ كس برنگرداند. دري را كه تو بسته باشي. كَس نگشايد، و دري را كه تو گشوده باشي، كَس نتواند بست. آن كار را كه تو دشوار كني، هيچ كس آسان نكند، و آن كس را كه تو خوار گرداني، كسي مدد نرساند.
پس بر محمد و خاندانش درود فرست. اي پروردگار من، به احسانِ خويش دَرِ آسايش به روي من بگشا، و به نيروي خود، سختيِ اندوهم را درهم شكن، و در آنچه زبان شكايت بدان گشوده‌ام، به نيكي بنگر، و مرا در آنچه از تو خواسته‌ام، شيرينيِ استجابت بچشان، و از پيشِ خود، رحمت و گشايشي دلخواه به من ده، و راه بيرون شدن از اين گرفتاري را پيش پايم نِه.
و مرا به سبب گرفتاري، از انجام دادنِ واجبات و پيروي آيين خود بازمدار.
اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگر چه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ.

2740
انتشار دهنده ، توسعه دهنده⁦❤️⁩

ممنونم خواهرم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
انتشار دهنده ، توسعه دهنده⁦❤️⁩

مطهره جون ممنون بابت پستهات واقعا پستهات قابل تامله.

این روزها نمیتونم بنویسم نظر بدم یه جورایی به چالش افتادم دارم با خودم کلنجار میرم سخنرانیها عالی بود البته هنوز تمومش نکردم ولی حال من دگرگونه نمیدونم چطور وصف کنم براتون؟بالاخره وصیت نامه را نوشتم. حق الناس چقدر مهم بود و ما سرسری از کنار بعضی مسایل گذشتیم.میخوام بنویسم ولی نمیتونم. حرفهام را نمیتونم اینجا تایپ کنم.😭

قهرمان خودت باش 
سلام بر همه آبجی خانومای گل گلاب🌷 ان شاالله همه خوب باشین و با انرژی و انگیزه هرکس این پیاممو ...

سلام عزیزم...عصر بهاری و بارونی تون بخیر(البته اینجا بارونیه)🤗🤗

من اهل سیاست نیستم ولی تا حدودی اخبارهای مرتبط رو دنبال میکنم..

نقله که حاج قاسم سلیمانی می گفت: در جنگ ۳۳ روزه لبنان و اسرائیل، آقا(رهبری) گفتن به بچه های حزب الله ...

من معنی این دعا رو خوندم ...چقدر قشنگ بود❤

راستش قبلا متاسفانه صحیفه سجادیه رو نخونده بودم وقتی رهبر عزیز معرفی کردن رفتم این دعا رو خوندم و دیدم چقدر قشنگه...الان دارم سعی میکنم بقیه دعاهای صحیفه رو بخونم..

2706