2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بابا اون لینکت رو درست کن بعد تاپیک بزن

نزن....

اتفاقيه ك افتاده

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738
بابا مگه لینکه منه خب من کنی کردم گزاشتم اپارات اینجوره انگار

ببین برای منم پیش اومده

از تو خود برنامه اپارات داری لینک میدی یا اینترنت؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بیشتر مث دیجی های تو عروسیه که واسه خودشون همینحوری آهنگ میزنن 😄

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
اا باز شد برات؟

بله مشکلی نداره عزیزم 😊

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
چی چرا گلم؟ اخه دیدم اسم کاربریتون رها۱۳ گفتم شاید ۱۳ سالتونه

اهااا😂😂نه گلم موقع ثبت نام هی مینوشتم هی تایید نمیکرد منم اینو نوشتم یهو تایید کرد😂

مگه ۱۳ ساله میهد ابنجا؟؟

2706