2733
2734
عنوان

من اگر روزی مادر شوم...🙂🙂🍭

1130 بازدید | 26 پست

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

این یه مدت امضای من بود 😍

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

دقیقا نظر بابای من این بود که اجازه داد ازدواج کنم

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر روزی مادرم شوم سعی می کنم یه مررررررررد تربیت کنم ، حالا میخواد دختر باشه یا پسر✌✌✌👊👊

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    

کاش نظر مامان من هم این بود

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738

چ چرت ...طلاق بگیره با ی دل شکسته و ذهن افسرده ک چی. ک دست انترخان رو لمس کنه. این متن خیلی مسخرس. اگه دختردارشدید باعقل ودرایت شوهر بدید ک پسفردا نگن من بچه بودم نفهمیدم شما دیگه چرا

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
الان راضی هستی؟؟پدرتون هم از ازدواج شما راضی هست؟

خودم که اره چون همسرمو دوس دارم بابامم راضیه

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

یکی از اقوام درجه یک من سالیان پیش البته اصلا شوهرشو نمیخواسته و عاشق یکی دیگه بوده 

خودشم خیلی زیبا بوده این فامیل ما خلاصه پدرش مخالفت میمکنه حرف 60 سال پیشه 

بعدشم با شوهرش که خیلی قد کوتاه زشت بوده و پولدار ازدواج میکنه و اینقدر حسرت میکشه و از شانس بدش اون مرده که عاشقش بوده دختر عمو شو میگیره و تو سن 42 سالگی سرطان میگیره و میمیره😑

بابای من رو این قضیه سر ازدواج من گفت بابا هر کسی که خودت میخوای و به دلت نشسته 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706