2733
2739
عنوان

بنظرتون چیکار کنم بهتره ؟؟؟

241 بازدید | 25 پست

همسرم میخواد برام ماشین بگیره البته دوتا ماشین داریم یکیش که پرایده دست همسرمه واون یکی پی کی هستش چون تازه گواهیناممو گرفتم چندماهی هست پی کی دسته منه حالا همسرم میخواد برام ماشین مدل بالاتر بگیره البته ازاین قسطیا میخاد بخره که اولش یمقدار پول میگیرن بعدش ماهی ۴ تومن همسرم میگه ام وی ام x22بگیریم برات اما من دو دلم چون خودم جک اس ۵ دوست دارم یا هایما که فعلا پولمون نمیرسه به اینا حالا همسرم میگه تصمیم باخودته میخوای همون x22 رو بگیریم یانه فعلا دست نگهداریم پولامونو بدیم دلار تا از ارزشش کم نشه یکم دیگه جمع کنیم بزاریم روش همون که دلت میخاد بخریم اما بااین وضعیت که هر روز شاهد افزایش قیمت خودرو وگرونی هستیم باید پولا رو بدیم دلار  ویکمم صبرکنی حالا من واقعا نمیدونم چیکار کنم شاسی بلند دوست دارم هرچند اگه چینی باشه   میدونم سانتافه ولکسوس و،،،،،خوبن اما به اینا که اصلا پولمون نمیرسه بنظرتون چیکارکنیم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برادرم میگه همون x22 روبگیر بعدا عوض میکنی اگه اینو نگیری بعد عید دوباره همینم نمی تونی بگیری

گلم تیبا دو بخر

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2740

همون دلار بخرین بهتره 

بعدشم ماشین چینی فقط ظاهر قشنگی داره 

ماشینی انتخاب کن ک فنی و باطنش حالا حالاها بهت کار بده 

زانتیا یا پارس 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ماشینهایی که گفتی نمیشناسم ولی میدونم هر چی بگیری از پی کی بهتره 

چه شوهر خوبی نمیخواد ماشین خودش عوض کنه و رو شما نظر داره  شوهرا ما  سیصد میلیون ماشین ام که  زیر پاشون باشه زورشون میادیه پراید هم برامون بخرن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ماهم لکسوس داریم خیلی خوبه بزار پولاتوجمع کن چینی نگیر

عزیزم مبارکتون باشه ولی فک کنم شما وقتی گرفتین که ارزون بود الان از قیمت لکسوس خبرداری گلم؟؟خیلی گرون شده متاسفانه

تیبا دوست ندارم بیشتر جک و هایما دوست دارم خدایی پارسال یکی ازفامیلاشون جک گرفت ۱۲۰ الان شده ۴۰۰ &nb ...

ماشین تخمی رفته بالا خداییش 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706