2733
2739

خوردن هر روز صبح ده عدد سیاه دانه کاملا جویده شود 

خوردن یک لیوان شربت عسل هر روز 

خوردن یک حبه سیر خام همراه شام یک روز در هفته 

خوردن سیب هر روز  

کاربر قدیمی هستم.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سیستم ایمنیه بدنم خیلی ضعیفه از ترس از در خونه تا حیاطم نمیرم    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها این عمل رو انجام بدید به خانواده هاتون هم بگید انجام بدن تا این بلا رها بشیم

#توصیه به خواندن زیارت عاشورا

💎در زمان مرحوم میرزا محمد تقی شیرازی در سامرا بیماری خطرناکی به اسم وبا آمد که خیلی ها را کشت
شیعیان آن زمان وقتی پناه بردند به علماء وقت شیعه

🌱دستور داده شده که همه شیعیان 10 روز "زیارت عاشورا"  بخوانند و هدیه کنند به حضرت نرجس خاتون تا خداوند خطر وبا را ازشون برطرف بفرماید

شیعیان عمل کردند و نجات پیدا کردند
سنی ها هم وقتی علت نجات شیعیان را فهمیدند
عمل کردند و نجات پیدا کردند

🌸الان هم توصیه میگردد که به  این دستور عمل نمائید و تا حد امکان را نشر دهید

تا همه عزیزان هم وطن در کنار توصیه های دکتران و اطباء به قرائت زیارت عاشورا و هدیه دادن به حضرت نرجس خاتون عمل نمایند
و رفع خطر گردد

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2738
از کجا بدونیم ضعیف هستیم یا قوی 

هر کسی زود مریض شه یا حتی مثلا آدم مریض رو ببینه سریع سرما میخوره سیستم دفاعی ضعیفه . مثلا شوهرم چهار روزه سرما بدی خورده بود همش من پیشش بودم درمانش میکردم من اصلا ازش نگرفتم

کاربر قدیمی هستم.   
خوب این دستور فقط برای الان نیست . باید همیشه استفاده بشه که بدن مقاوم باشه .

تورو خدا بگو سیاه دانه خام ؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706