2737
2734

آزمایش ها و بررسی ها

خودت یه سونوی رحم تخمدان برو ببین مشکلی نباشه آزمایش تیرویید و پرولاکتین بده که اگر اینا مشکلی داشته باشن بخاطر یه چیز الکی که با دارو رفع میشه حالا حالاها باردار نمیشی 

آزمایش اسپرم شوهرت که اگر مشکلی داشت بیخود زمان رو از دست ندید

شیمیاییها 

اول اینکه خودم متفورمین می‌خوردم میتونی با خیال راحت روزی یه دونه بدون تجویز پزشک بخوری رحم رو عین جاروبرقی می‌کنه

دوم شوهرم قرص های که کلومیفن و همینطور پنتوکسی فیلین و ویتامین ای میخورد چون مشکل داشت دکتر نوشته بود براش

خودم هم براش ول من هم خریدم میخورد عاااالیه اگر تو هم مشکلی داری ول وومن بخر یه کم گرون هست ولی معرکه ست واسه تقویت

سنتی ها

صبح ها ناشتا سیاهدونه کوبیده نشده رو با عسل ترکیب کن بذار یخچال صبح به صبح بخورید

یه پیاز خرد کن توی روغن زیتون سرخ کن روش تخم مرغ محلی بشکن صبحانه ها بخورید

عرق کاسنی هر روز یه لیوان

گرد نخل که با عسل ترکیب شده هر روز صبح اینا رو واسه مصرف دو هفته آماده کن صبح به صبح نیاز نیست درست کنی آماده باشه به خوردنش مقید میشین

هر روز چهارده تا بادوم

معجون یه شب در میون توش اینا رو بریز شیر موز عسل خرما شیره انگور شیره خرما کنجد گردو بادوم گرد نخل دارچین خلاصه هر چی اومد توی دستت بریز توش

فعالیت ها

وزن خودت باید نرمال باشه و اضافه وزن نداشته باشی حتی اگر اضافه وزن نداری ورزش کن که فعالیت تخمدان هات خوب باشه و تخمک سالم تولید کنن

شوهرت اگر سیگاریه ترک کنه که کیفیت اسپرمش بره بالا

موقع اقدام ماساژ بیضه با یخ و بعدش روغن زیتون عااالیه معرکه ست واسه سرعت و جهش

شوهرت باید آب داغ رو از حمام و سرویس بهداشتی حذف کنه شلوار و لباس زیر تنگ هم نپوشه

مهم ترین قسمت که گذاشتم آخر بگم توکل به خداست و آرامش بسپر به خدا و آروم باش قول بهت میدم سریع باردار میشی به قصد لذت اقدام کنین نه بارداری اصلا به بچه فکر نکنین فقط لذت خوشحالی و شادی و آرامش یه بارداری عالی برات رقم میزنه

آزمایش ها و بررسی ها خودت یه سونوی رحم تخمدان برو ببین مشکلی نباشه آزمایش تیرویید و پرولاکتین بده ک ...

يه دنيا ممنونم خدا حفظتون كنه نميدونم چطور تشكر كنم سعي ميكنم همه رو انجام بدم ممنون از كمكتون🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چهار تا رو براتون میدم پنجاه هزینه پست هم با خودتون گرده راحت ازش میگیرن از توی غلاف درش میارن آروم ...

ممنونم چند گرم گرده ميده من زياد ميخام براي خودم و دختر داييم

چهار تا رو براتون میدم پنجاه هزینه پست هم با خودتون گرده راحت ازش میگیرن از توی غلاف درش میارن آروم ...

شما خودتون مصرف كردين اثر خوبي داره براي پسردار شدن

من مصرف نکردم اگه خواستی هزینه پست بده رایگان میدم براتون دوستان اگه کسی خواست براش پست می کنم رایگا ...

نه فداتون بشم رايگان نميخام هزينش رو پرداخت ميكنم فقط ميخاستم بدونم چند گرم هست 

عزیزم از دیوار بوشهر پیدا کنید من براتون پست می کنم کمکت می کنم به عنوان واسطه اما پول نمیگیرم بجاش ...

فداتون بشم شما هم زحمت ميكشي تا اونا بدست بياد من خصوصي بلد نيستم پيام بدم