2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه داروي گياهي هست ميگن براي تقويت بارداري عاليه و پسردار شدن كه ٤٠ روز مصرف ميشه

چه عالی باید برم از عطاری بگیرم. البته من 4 روز عقب انداختم دعا کن باردار باشم 

اگه نبود ممنون از راهنماییت😘

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2731
چه عالی باید برم از عطاری بگیرم. البته من 4 روز عقب انداختم دعا کن باردار باشم  اگه نبود ممنون ...

ايشالا خدا بزودي بهتون ني ني بده

من يبار سقط داشتم ميترسم دارم به هر دري ميزنم گياهي و شيميايي بچه دار شم دكتر ماما كه فقط فوليك اسيد داد گفت مشكلي نداري

من توی معجون میریختم و همینطور با عسل ترکیب کرده بودم می دادم شوهرم می خورد بخاطر ضعف اسپرم دو تا با ...

نتيجه گرفتيد منم يكبار سقط داشتم ضربان قلب نداشت شما از كجا خريدين چه مقدار ميخوريد

2738
من از میتی که توی سایت تبلیغ میکرد خریده بودم سرچ کن تاپیک هاش باید باشه هنوز

بله پرسيدم همونكه شيراز ولي گفت تموم شده سال ديگه مياد😢😢

شما نتيجه گرفتي ديگه چي خوبه مصرف كنيم

نتيجه گرفتيد منم يكبار سقط داشتم ضربان قلب نداشت شما از كجا خريدين چه مقدار ميخوريد

من نمی‌دونم اثر گرد نخل بود یا نه چون خیلی کارها رو هم زمان انجام میدادم که به لطف خدا سر سومی نتیجه گرفتم

من نمی‌دونم اثر گرد نخل بود یا نه چون خیلی کارها رو هم زمان انجام میدادم که به لطف خدا سر سومی نتیجه ...

خداروشكر خدا ني ني تون رو حفظ كنه يه دنيا ممنون از كمكتون

بله پرسيدم همونكه شيراز ولي گفت تموم شده سال ديگه مياد😢😢 شما نتيجه گرفتي ديگه چي خوبه مصرف كنيم

خودت مشکل داری یا شوهرت؟ شوهرت آزمایش داده ؟ ما قبل اینکه اصلا اقدام کنیم شوهرمو فرستادم آزمایش فهمیدیم مشکل داره واست مفصل توضیح میدم چه کارها کردیم که شد

خودت مشکل داری یا شوهرت؟ شوهرت آزمایش داده ؟ ما قبل اینکه اصلا اقدام کنیم شوهرمو فرستادم آزمایش فهمی ...

به من گفت خودت مشكل نداري شوهرمم مشكل نداشت گفت يكبار سقط طبيعي يه دكتر خوب رفتم فقط فوليك اسيد داد به هردومون منم لاغر و ضعيفم رفتم داروخونه بهم پرگناكر داد قبل بارداري رفتم طب سنتي گفت دوسين و سه شيره و گرده نخل و تخم هويج بخور تخم هويج حالمو بد ميكنه نميتونم مصرف كنم

2706