2737
2739

حتما موهاموبگیره..پسرم شیرخشکی بود واسه این اصلا با سینه کاری نداره ولی حتنا باید موهام تودستش باشه تاشیربخوزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من هم شیر میخوره هم شیرخشک 

شیرخشک خوردنی یا باید موهام تو دستش باشه یا صورتمو بغل کنه 

۱۰ ماهشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728

پسر من ۱۰ ماهشه میخواد بخوابه باید دستمو بگیره تو خواب دنبال دست میگرده باید سریع دستشو بگیرم عادت بدیه شبا بخاطر این از خواب بیدار میشه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2740

مو که خوبه دختر من بگدستش کلا رو شکم وتو ناف من میتابه وهی به سمت جاهای خطرناک پایین میره حتی تو خواب

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
زنده باشه الهی 😍😍😍😍پسرمنم۲۰ماهشه 

عزیز دلم.. خداحفظش کنه ☺️😍😍😘😘💋

خیلی جیگرن 🥰

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
🥰 حالا جدید موها خودش کشف کرده شیرش دادم گذاشتمش رو تشکش دیدم موها خودش محکم گرفته اردم از تو دستش ...

عزیزم حالا اول راهه خداحفظش کنه برات😙😙😙پسرمن ۷هشت ماهه بود ممنوعه روتازه کشف کرده بود همش دستش اونجاش بود اگرشلوارپاش نمیکردم حتما پوشکشو بازمیکرد😂😂بالاخره ازسرش افتاد براش عادی شد