2737
2734
عنوان

کیا از بچه دار شدن پشیمون شدن و همیشه میگن کاش دیر تر میاوردیم😩😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 98 پست
آره زمان مناسبیه ولی هم میترسم از این که بچه بیارم و دست و پام بسته شه و مثلا مشکلی پیش بیاد دیگه نت ...

نه گلم اینا همش ساخت ذهنه خودته وگرنه تمام چیزها غریزیه و خدا به مادر به طور ناخودآگاه یه سری توانایی هذ میده بدون اینکه بفهمه چطور  توانایی بیدار موندن ی شب تا صبح داشته باشه  چشم باز میکنه میبینه میگه منی که تا دیروز تا لنگ ظهر میخوابیدم چطور الان اینطور شده!!! 

پس نگران نباش اصولی اقدام کن

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
مملکت گل و بلبل ...

اگه بهت بگم بچه خودش عامل برکت و امید باور میکنی

با چشم خودم دیدم که میگم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا تو فک کن اخرین باری که داشتم با شوهرم درباره بچه حرف میزدم دعوا کردیم مبگه سنت کمه بزار حداقل ...

فکر نمیکنم اتفاقی بیفته

ببین زود بچه آوردنم یه معضله... خیلیااا پشیمونن که سن پایین باردار شدن.. عجله نکن

نه گلم اینا همش ساخت ذهنه خودته وگرنه تمام چیزها غریزیه و خدا به مادر به طور ناخودآگاه یه سری توانای ...

فعلا برنامه ریزی کرده بودم تابستون اقدام کنم ولی هنوز یه سری مجهولات دارم باید اونارو حل کنم

2738
نه گلم اینا همش ساخت ذهنه خودته وگرنه تمام چیزها غریزیه و خدا به مادر به طور ناخودآگاه یه سری توانای ...

من چیکا کنم من سه سال عقد میمونم و تابستون عروسیمه و رابطه هم داشتیم .به نظرتون بعد سه سال از عروسی خوبه واسه اقدام؟دیر نیست؟

خدایا شکرت
اگه بهت بگم بچه خودش عامل برکت و امید باور میکنی  با چشم خودم دیدم که میگم

فقط بحث مالی نیست ک ما عاقبت خودمون نمیدونیم چی میشه... مردهامونو ببین .همگی یا دوست دختر دارن یا بالاخره خواهند داشت ... .... تربیت بچه ها تو این مملکت دست پدر مادر نیست فقط .حالا من کار ب این ک از در بره بیرون گیر هزار بد و بدتر میفته ندارم .آموزش و پرورشمون از همه بدتر و ضعیف تره خودش ..

اگه بهت بگم بچه خودش عامل برکت و امید باور میکنی  با چشم خودم دیدم که میگم

این حرفتو خیلیییییییی قبول دارم بچه اولم شوهرم شغلش بهتر شد باردارشدم دومی هم خیلی از مملکتو گرونی میترسیدم میگفتم وقتی خونه خریدم دومیو میارم اما باردارشدم و از همون اول شغل شوهرم بهتر شد یکم سه ماه بعد خونمم خریدم هنوز نیومده نصف نگرانیام رف خداروشکر هیچوقتم خجالتشو نکشیدیم بااینکه حقوقمون کمه وتا دهم تمومه یا زودتر اما خدارسونده برای دخترم

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
این حرفتو خیلیییییییی قبول دارم بچه اولم شوهرم شغلش بهتر شد باردارشدم دومی هم خیلی از مملکتو گرونی م ...

دقیقا خدا هیچ وقت بندشو نا امید نمیکنه این بنده که بهش اعتماد نداره متاسفانه

2706