2733
2739

منم فردا واکسن ۶ماهگی دارم

چند برگ روزنامه ببر خواستی بذاریش زیرش پهن کن

بچه رو تو ماشین با همسرت بذار خودت برو داخل نوبتش شد سریع بیاره واکسن بزنه و ببریدش بیرون که تو محیط نباشه

رفتید خونه هم تمام لباسهای روشو عوض کن

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حتما قبلش قطره ی استامینوفن بده، چون ۴ماهگی به هردو پاست اذیت نشه

عزیزم درکت میکنم ولی واکسن چیزی نیس که بگی عیب نداره ایندفعه نشد دفعه بعد باید حتما ببریش😞😞😞

منم باید چند روز دیگ ببرم واسه ۷ ماهگی مراقبت و کنترل داره ببرم با وجود این اوضاع موندم بخدا

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
ممنونم از نظراتتون ، در مورد استامینوفن شنیدم با اینکار تاثیر واکسن رو کم میکنیم 

من نشنیدم و خود بهداشت توصیه میکنه که ۴ساعتی بخوره

از قدیم استا میدادن ولی طعم دار نبوده، ماورشوهرم میگفت ما که قطره میدادیم انقدر تلخ بوده بچه نمیخورده

2738
منم باید چند روز دیگ ببرم واسه ۷ ماهگی مراقبت و کنترل داره ببرم با وجود این اوضاع موندم بخدا

اوخی😢بگردم براتون خدا خودش به دادمون برسه😢خدا بگم این  چینی های ذلیل شده رو چیکارشون کنه دنیا رو به گند کشیدنکشیدن😠😠😠😠

اوخی😢بگردم براتون خدا خودش به دادمون برسه😢خدا بگم این  چینی های ذلیل شده رو چیکارشون کنه دنیا ...

فقط دعا کنید واسه همه ک سالم باشن و کسی غم عزیز نبینه و به زودی این ویروس کوفتی از بین بره و دوباره لب همه خندون و دلشون خوش باشه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

من که بودم صرفا برای مراقبت مراجعه نمیکردم میزاشتم ماه بعد که انشالله ویروس ریشه کن شده باشه بعد میرفتم