2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم لوازم آرایشم رو دزدیده

| مشاهده متن کامل بحث + 47497 بازدید | 510 پست
برو سر وسایلش بردار کیفتو چه راحت حقتونو میخورن

نمیتونم که بعد میگه دست کردی تو کیفم که برداشتی 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من رو میز گذاشته بودم برداشته  تو آشپزخونه بودم رفتم تو اتاق دیدم با کیفش اونجاست گفت دارم ...

خونه ارو گشتید،چون ممکنه حواستون نبوده جای دیگه گذاشته باشید،اگر بچه دارید شاید اون جابجا کرده،اول اینهارو بررسی کنید،چون نمیشه راحت تهمت زد گلم.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
نه من رو میز گذاشته بودم برداشته  تو آشپزخونه بودم رفتم تو اتاق دیدم با کیفش اونجاست گفت دارم ...

چ دزدیه احمقانه ای وقتی خودش فقط اونجا بوده خودت ک وسایلتو نمیدزدی همسرتونم همینطور دیگ کاملا مشخصه کار کیه😂

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2731
الان که خوابه برو وسایلتو بردار یه جای دیگه قایم کن

رفته تو اتاق درو قفل کرده خوابیده 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
نمیتونم که بعد میگه دست کردی تو کیفم که برداشتی 

مگه جرات داره؟ بگو مگه چیزی بداشته بودی

اتفاقاااا الان برو بردار

سر صبحی جلو همه بگو فلانی راستی کیف لوازمم پیدا شد چقدر حواس پرت بودم 😑

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

من بودم همون موقع که جلو چشم شما آرایش می کرد می گفتم پس تو گفتی از وسایل من خبر نداری! عزیزم این کار شما اصلا درست نیس ضمن اینکه لوازم آرایش شخصیه وگرنه حتما ازت پس می گرفتم دیگه اصلا دوست ندارم از این حرکات توو خونه من تکرار بشه بعد می رفتم توو قیافه.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2738

فرداکه داشت آرایش میکردبگووسایلم گم شده میدی ازلوازم آرایشت استفاده کنم بعد معلوم میشه میگیری ازش

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
خونه داداششه حق داره بدزده😛 قبل اینکه شما زن داداشش بشی اونا خواهر وبرادر بودن بعله

ببخشید ولی دزدی کرده اونم نه از داداشش از زن داداشش

والا من نمیدونم این خواهر شوهرا چرا اینجورین حال آدمو بهم میزنن

وزن اولیه ۶۵ وزن هدف ۵۵   گروه آبی  ،  شروع ۱۴۰۰/۲/۱۳                   
خونه ارو گشتید،چون ممکنه حواستون نبوده جای دیگه گذاشته باشید،اگر بچه دارید شاید اون جابجا کرده،اول ا ...

بله آخه یه سایه و رژ هم توش بود که رنگششون خیلی خاص بود بعد دیدم هر دو رو زده 

اگه بچست یا مالی مشکل داره به روش نیار 

نه سی و خورده ای سالشه