2737
2739

شیش ماه بعدش عقد کرد

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

من اسم اونو عشق نمیزارم

چون ۱۴ سالم بود ولی اون ۲۲ سالش بود

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عشق کجا بود   

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

همچنان گاهی وقتا جلو خونمون میشینه تو ماشین... 

البته من نامزدی هستم

اما همیشه تو اینستا وقتایی که یهو میزنه به سرش تهدید میکنه که اگر جای نامزدمو گیر بیاره بلا سرش بیاره

در کل ول کن نیست 

لبخند یادت نره🥰

بعد آرایشگاه اومد دستامو گرفت و گفت چه عروس خوشگلی شدی. 

چون عشقم شوهرم بود ☺

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738
ناراحت نشد ازدواج کردین؟؟؟؟

گلم وقتی آدم ازدواج میکنه و متأهل میشه،یعنی گذشته ارو برای خودش حل کرده،پس حال اون شخص اهمیتی نداره.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
نمیترسی؟؟؟؟

چرا... 

تازه بعد نامزدیم زنگ زد انقدددددد با مامانم دعوا کرد... 

یه شب با نامزدم اومدم برسونتم خونه ماشینشو زده بود پشت در پارکینگ که کسی نتونه بره داخل خدا رحم کرد تاریک بود اون ما رو ندید من سریع گفتم بپیچ بریم دور دور زوده برم خونه... 😅

چکار میتونم بکنم اخه

لبخند یادت نره🥰
همچنان گاهی وقتا جلو خونمون میشینه تو ماشین...  البته من نامزدی هستم اما همیشه تو اینستا وقتا ...

گلم پیام هاش و ویسهاشو ببر کلانتری و ازش به جرم تهدید به صدمه زدن و مزاحمت شکایت کن.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

من ۳ماه بود عقد کرده بودم رفتم بیرون تنهایی میخواستم چیزی بخرم سرم پایین بود و توحال خودم بودم یهو سرمو اوردم بالا دیدم ی ماشین داره از روبه رو میاد وقتی باهاش چشم تو چشم شدم تند تند اشکام میریخت اونم یهو ترمز زد و از آینه نگاهم میکرد بخدا دلم میخواست برم پیشش بغلش کنم انقدر دلم واسش تنگ شده بود که داشتم روانی میشدم الانم دلم خیلی تنگشه ولی...😔

واسه مشکلم یک صلوات بفرست لطفا 😊🌹
2706