2737
2734
عنوان

گرونی امروز خیلی بهم فشاراورد..

890 بازدید | 59 پست

من تازه۱سال عروسی کردم رفتم لباس زیرست ولباس خواب بخرم قیمتاوحشتناک بود ۱۲۰تومن و۸۰تومن ست ..لباس خواب ۲۵۰ودیگ کم کم۱۵۰ک خیلی بد بودن نخریدم هیچی اومدم خونه ..خیلی اوضاع خراب ..

گرونی رو ک ر و ن ا خوندم اشتباهی😐😐😐

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این اقلام جزء واجبات نیست. ناراحت نخریدن این چیزا نباش . خدا تن سالم بده ان شاالله 

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
2740

همینه دیگه

تازه باکلاس تر هم میشیم باید قیمتامون به قیمت جنسای خارجی برسه

هر روز باید خرج ها رو محدودتر کنیم

حالا به من بگو توی این آلودگی چرا رفتی بازار🤔 

الان فک کنم امن ترین جا زندانه

میدونم اما جوونیم دلمون‌میخاد

تو این دوره و زمونه باید از یکسری چیزها بزنیم تا زندگی بچرخه. بیچاره مردامون تو این کرونا و بدبختی کلی برای پول درآوردن زحمت میکشن.خدا حفظشون کنه و از همه بلایا محفوظ باشن.ان شاءالله همه چیز درست خواهد شد.

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
خیلی درگیرش نشو ..این ی بازی اقتصادی سیاسی در گیرش شدیم

😞

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁
همینه دیگه تازه باکلاس تر هم میشیم باید قیمتامون به قیمت جنسای خارجی برسه هر روز باید خرج ها رو مح ...

ببین این نظرمنه مادرگیر ی بازی سیاسی شدیم ..دیگ‌خسته شدم توخونه موندم یه هفته است افسردگی گرفتم

همینه دیگه تازه باکلاس تر هم میشیم باید قیمتامون به قیمت جنسای خارجی برسه هر روز باید خرج ها رو مح ...

آخ نگو،منم همش تو فکر شوهرمم،اگه خدایی نکرده کرونا تو زندان بره فاجعه میشه بااون جمعیت زیاد و بدون بهداشت و درمان😭

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔