2737
2734

چند روزه خارش شدید واژن و بیرون‌ واژن دارم . از ترس این ویروس لعنتی نرفتم دکتر بدتررررر شده . الان دیگه دلم میخواد جیغ بزنم و گریه کنم . اینقدرررر خاروندم که خون اومده.  درمان فوری سراغ دارید تا خودمو برسونم دکتر . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی یک تشت آب و کمی سرکه بریزید بنشینید توش

می سوزه اما بهتر میشه

عنبرنسارا هم اگر دارید دودش خیلی عالیه

بعضی ها مسخره می کنن

اما توی چند تا کشور استفاده میشه خاصیت ضد میکروبی خوبی داره

2738

بشین تو آب ولرم و جوش شیرین 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

عنبر نسارا اگر داری دامن بپوش بدون لباس زیر تو اسفند دود کن روشن کن ببر تو حموم دامنت رو بمداز دور و رو دودش بشین یکم آروم میشی

اگرم آویشن و پوست انار داری بریز تو تشت بذار نیم ساعت خیس بخوره بشین توش

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2706