2737
2734
عنوان

شوهر شمام خودرای و دیکتاتوره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3202 بازدید | 120 پست
خیانت ؟!بنظرم خیانت اگه بوده قابل بخشش نیست 

نه من ٥ ماه از زندگيم گذشته بود 

سر هيچى واقعا دعواهاى بچگونه حرفاى معمولى دعوامون شد

خونواده شوهرم آپاچى بازى در آوردن رفتن در خونه بابام با باباى من كه خيلى مظلوم و با آبروعه دعوا سر هيچ و پوچ و كلى فحش و بد وبيراه

از اون طرف شوهرمو پر كردن دعوامون شد به قصد كشت منو زد سرمو ميكوبيد روى سنگ ،دندونم شكست

واقعا هيچ دعوايى نبودا بخدا خندم ميگيره هيچى نشده بود

فك كن تازه عروس بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهل دادو بیداد هست  ؟! اگه مخالفت کنی چیکار میکنه؟!

ن اول که میگی با خنده میگه وز وز نکن...اخرش ک من بیشتر حرف بزنم ناراحت میشه 

میگه من مردم حرف منه تو حق دخالت نداری ...ولی کلا صداشو بلند نمیکنه.

ولی بشدت همچیو تحت سلطه داره 

ولی عین شوهره من ولی من حرص میخورم وگریه میکنم که چرا باید حرف تو باشه من کلفت شدم تو خونه نظر منو ن ...

منم اولا همش غصه ميخوردم ولى الان ديگه نه قلقش يكم اومده دستم

تقريبا با اين حرفا گولش ميزنم حرف حرف خودم ميشه

2728
نه من ٥ ماه از زندگيم گذشته بود  سر هيچى واقعا دعواهاى بچگونه حرفاى معمولى دعوامون شد خونواده ...

عزیزم منم صدبار دعوا بدتر داشتم خیلی بد نمی‌خوام یاداوریش کنم چون انرژی منفیش بر میگرده فراموش کن زندگی درجریانه متاسفانه با طلاق وضع. بهتر نمیشه وبدتر میشه

ن اول که میگی با خنده میگه وز وز نکن...اخرش ک من بیشتر حرف بزنم ناراحت میشه  میگه من مردم حرف ...

همین که داد نمیزنه خوبه من شوهرم جواب بدم دعوا می‌کنه واز ترسش سکوت میکنم از خودشو ننش متنفرم 

اگه کار خودمونو بکنیم میگن چراگوش ندادی

دوبار سه بار میگن 

ولی وقتی ببینن شما جبهه نمیگیرید و کاملا بی منظور دارید کار رو انجام میدید و قصدتون لجبازی نیست دیگه کوتاه میان 

فقط به شرط اینکه صبور باشید و تندی نکنید و ارامش خودتون رو حفظ کنید 

2738
عزیزم منم صدبار دعوا بدتر داشتم خیلی بد نمی‌خوام یاداوریش کنم چون انرژی منفیش بر میگرده فراموش کن زن ...

آره الان خوشحالم جدا نشدم

ولى كلا خونواده نرمالى نيستن

دعوارو دوست دارن برادر شوهرمم تازه عقد كرده

با زن اونم همچين دعوايى راه انداختن گفتن همينجورى ميخوايم دعوا كنيم حساب كار دستشون بياد يه بهونه ى كوچولو درست كردن دعوا راه انداختن 

ولى خب برادر شوهرم عين شوهرم نبود عين كوه پشت زنش وايساد

ولی عین شوهره من ولی من حرص میخورم وگریه میکنم که چرا باید حرف تو باشه من کلفت شدم تو خونه نظر منو ن ...

منم گریه میکنم و دعوا میشه ...

میخوام گریه نکنم ولی واقعن غیر ارادیه مستاصل که میشم گریه میکنم شدید تر ک میشه از لجش یه چیو پخش میکنم شکلات نزدیکم باشه هرچی چون رو تمیزی حساسه میخوام خالی بشم ...امروزم گف سری بعد چیزی پخش کنی تو خونه ب جون داداشم قسم خوردم طلاقت بدم 

دوبار سه بار میگن  ولی وقتی ببینن شما جبهه نمیگیرید و کاملا بی منظور دارید کار رو انجام میدید ...

والا این پنج سال تغییر نکرده همش میگه دخالت نکن بتو مربوط نیست نظر تو مهم نیست دوس دارم بزنم تو دهنش لال شه اینقدر زر نزنه

منم گریه میکنم و دعوا میشه ... میخوام گریه نکنم ولی واقعن غیر ارادیه مستاصل که میشم گریه میکنم شدید ...

من وقتی عصبی میشم. میرم حموم گریه میکنم بعد تو دلم فحشش میدم وبعد میرم برا خودم خرید میکنم یا یه چیز خوشمزه میخورم تو دلم میگم گور بابات 

2706