2737
2734
عنوان

بیایین عکس از صفحه گوشیتون بزارین 🤩❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 153 پست
شوهررمنم گوشی قبلیمو شکونده  این یکی رم تهدید میکنه ک میشکومع(تو دعوا) یبارم زد زمین گلسش خورد ...

ناراحت نشی واقعا تو سرش چی مگذره نمیگه اگه گوشیت بشنکنه با پول خودش دوباره گوشی میخره؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
شوهررمنم گوشی قبلیمو شکونده  این یکی رم تهدید میکنه ک میشکومع(تو دعوا) یبارم زد زمین گلسش خورد ...

وااای شوهر من خدارو شکر تا حالا به گوشیم کاری نداشته😂 وگرنه سکته میکنم کلی پولشه 

ولی هر بار که سرش زیاد تو گوشی باشه و من دعوا کنم باهاش که گوشیت از من مهم تره میزنه گوشی رو خورد خورد میکنه و میگه ببین مهم تر نیست بعد دعوتمون شدید تر میشه و کتک کاری😂 بعدشم قهر میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشی واقعا تو سرش چی مگذره نمیگه اگه گوشیت بشنکنه با پول خودش دوباره گوشی میخره؟؟

یلار همین کارو کرد دیگ

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2728
🥰😄😄

من تنها یبار گوشیم اسیب دید که اونم گوشی قبلیم بود یه ایفون ایکس بود که دست دوستم خورد زمین گلسش خورد شد وای جونم رفت🤦🏽‍♀️ تا لحظه اخری که داشتمش حس خوبی بهش نداشتم

2738
من تنها یبار گوشیم اسیب دید که اونم گوشی قبلیم بود یه ایفون ایکس بود که دست دوستم خورد زمین گلسش خور ...

منو شوهرم رفتیم گوشی بخریم شوهرم نوت ۹ انتخاب کرد و بین نوت ۹ وa۷۰ مونده بودم .خلاصه دقیقا لحظه اخر ک قرار بود حساب کنیم نتونستم از گوشی a ۷۰ دل بکنم 🙄نوت ۹ رو گذاشتم و a۷۰ خریدم هربار حرف گوشی میشه یاد این کار خودم میفتم من چیزی ک خوشم بیاد میخرم ولی اگه چیزی یه زره باب میلم نباشه مارک وبهترین برند باشه اصلا دوستش ندارم .ولی خدانکنه ازچیزی بدم بیاد تا لحظه اخری ک داشته باشمش حس بدی بهش دارم.

شما الان مدل گوشیتون چیه؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
سامسونگ آ۳۰

گوشی های مدل aبنظرم خیلی گوشی های خوبی ان 

منو شوهرم رفتیم گوشی بخریم شوهرم نوت ۹ انتخاب کرد و بین نوت ۹ وa۷۰ مونده بودم .خلاصه دقیقا لحظه اخر ...

وای اره واقعا منم همین جوریم 

من الان ۱۱پرو مکس دارم 

ولی گوشی قبلیم ایکس بود دوسش نداشتم واسه همین عوضش کردم 

خوب بودا خیلی خوب بود ولی حالت دوربینشو دوست نداشتم این که اومد تو بازار بخاطر شکل دوربیناش شوهرم خرید برام

منو شوهرم رفتیم گوشی بخریم شوهرم نوت ۹ انتخاب کرد و بین نوت ۹ وa۷۰ مونده بودم .خلاصه دقیقا لحظه اخر ...

ولی ندایی a70خیلی گوشی قشنگ و خوش دستیه من دست پسر خالم دیدم خیلی خوشم اومد

گوشی های مدل aبنظرم خیلی گوشی های خوبی ان 

اره منم قبول دارم با اینکه چند سال اندروید نداشتم ولی اخرین گوشی اندرویدم ک‌واسه ۵،۶سال پیشه هنوز سالمه و دست داداشمه

2706